REDACTIE ADRES: B.P. Bonkink, Cz. Peterstraat 16, Amsterdam C We kei. Uitgave der a.B.C. 16 September 1937. Jaar. anL No l" De eerste aflevering van ons clubblad in zyn gewyzigden vorm, zouden wy willen aanvangen, met een dankwoord aan dengeen, die "ons daartoe in staat heeft gesteld. Dezen A.F.C.'er, wiens uitdrukkelyk verlangen het is, onbekend te blyven, betuigen wy vanaf deze plaats, onze groote erken telykheid voor zyn krachtdadige medewerking en zyn materieelen steun, waardoor het mogelyk is geworden, de "Schakel", zy het dan in beknopte - ren vorm, wekelyks te doen verschynen. Wanneer met een daaruit voortvloeiende actueelere berichtgeving, een n°g grootere belangstelling van de zyde onzer leden wordt opgewekt, waar mede dan uiteindelyk het bereiken, van het zoolang nagestreefd doel, ge paard moet gaan, zal dit voor onzen vriend anonymus, ongetwyfeld de grootste genoegdoening zyn. HET BESTUUR. VAN WEaK TOT WEEK ®®©©©®©©@©®©©©©©©©g)@® zen Ooed begin is het halve werkt De eerste klap is een daalder waard Onze voorouders, die deze practische conclusies uit het leven hebben getrokken, waren blykbaar jongens, die wisten waar Brammetje de mosterd haalde. Je kon ze op een boodschap uitsturen; Ik neem aan,'dat de bloem hunner tegenwoordige nazaten, welke in onze hoogere elftallen is veree- nigd, van minstens hetzelfde kaliber is. Daar heb je b.v. ons 1ste elf- tal, dat er ^onda^ op uitgestuurd worcit om H.F.C. een boodschap te bren gen, nlde boodschap, dat A.i'.C. I van plan is dit jaar kampioen te worden. Als zy de levenswysheidwelke in beide bovenaangehaalde spreek woorden ligt opgesloten, goed voor oogen houden, dan kan het niet anders of de boodschap wordt goed uitgevoerd en met daden bewezen. hen zeer zwaar seizoen staat voor de deur; Ons eerste krygt louter sterke tegenstanders, die met dezelfde voornemens zyn bezield. Hoe zwaar der echter de taak, hoe grooter de voldoening als zy met succes is ver vuld, Spelers van het 1ste elftal, het gaat om de eer van Uw Club, waar van Uw elital in de eerste plaats de drager is. Toon U de eer, de oude rood-zwarte kleuren te mogen dragen, waardig. Vecht voor A.F.C, oedraapt U als goede A.F.C.'ers, zoowel tegenover Uw kameraden als tegenover Uw" tegenstanders. De eerste ontmoeting plaatst U tegenover onze oude vrienden van de Spanjaardslaan. Zorgt voor een eerlyken en goeden stryd.... en winti De eerste klap is een daalder waard; .ietzelfde geldt in nauwelyks mindere mate voor het 2e, 3e en 4e elf tal, waarby het 3de thans weer de promotiekans heeft; we nier-spelers kunnen zich eveneens verdienstelyk maken, door ons eerste naar Haarlem te vergezellen en door hun aanmoedigingen onze spe lers te doen weten, dat de geheele A.F.C.-familie met hen meeleeft. Wie niet mee kan naar Haarlem, vindt in de wedstryden A.F.C 2 1 D 0 2 en A.F.C. 4 - D.W.S. 3 op ons terrein en Meteoor 2 1 A.F.C. 3"óm*li uur hete oor-terrein, voldoende gelegenheid zyn A.F.C. enthousiasme uit te leven. Moge de eerste competitie-zondag ons een volledig succes over alle linies brengen. ien goed begin is het halve werk. Good Luck, A.F.-C.-'ers j IH.G.

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 1