Officieel. CONTRIBUTIES. Een flink aantal leden heeft aan mijn verzoek, gedaan in de Juli-Schakel, gevolg gegeven door hun contributie terstond over te maken ofwel bij aanbieding van het diploma direct te betalen. Een aantal andere leden trof eene regeling. Weer anderen de den niets, behalve dan dat zij bij het aanbie den van het diploma de boodschap achter lieten: „Wordt gegireerd", „Wordt ge bracht", „Is over geschreven". Ik mag deze leden er wel op attent maken, dat geen diploma wordt afgegeven alvorens er be taald is of eene regeling is getroffen en dat men zonder diploma geen toegang heeft bij de wedstrijden, dus ook niet bij de A.R.O.L. Zij, die bij-aanbieding van het diploma niet hebben betaald, worden derhalve dringend verzocht omgaand hunne contributie (ver hoogd met zegel en inningskosten) over te maken op mijn gemeente-giro-rekening E. 1751. Mr. A. EYSVOGEL Valeriusstraat 6, Amst.-Zuid. RUILNUMMERS CLUBBLADEN. In verband met de wijziging in de redactie van onze A.F.C.-Schakel worden de admi nistraties der verschillende clubbladen, waarvan wij ruilnummers mogen ontvangen, beleefd verzocht deze ruilnummers in het vervolg te zenden aan: I. H. Galavazi, van Breestr. 83, Amst.-Z. In verband met de gebruikelijke adres wijzigingen bij de seizoenswisseling zullen wij het op prijs stellen, indien men wilde controleeren, of onze A.F.C.-Schakel steeds aan het juiste adres wordt gezonden, en ons eventueel de verandering opgeven. Indien deze Schakel toevallig onder de oogen mocht komen van een vereeniging, welke haar Clubblad met ons wil ruilen, doch dit tot nu toe nog niet deed, dan ge lieve men zich te wenden tot: I. H. GALAVAZI. FINANCIËN. Derde en laatste oproep. Al degenen, die bij de oprichting van de N.V. Academische Boekwinkel v/h P. H. Vermeulen, financieel hebben medegewerkt en voor hunne bijdragen van 25.— of veelvouden daarvan een namens A.F.C. ge- teekende quitantie hebben ontvangen, wor den verzocht hiervan schriftelijk opgave te doen aan den eersten Penningmeester met vermelding van het destijds geteekende be drag. Mocht zich namelijk te eeniger tijd een mogelijkheid tot verkoop dezer aandeelen voordoen, zoo is het gewenscht, dat het be stuur reeds nu er over georiënteerd is, welke leden tegen overgave van de betreffende quitantie voor terugbetaling in aanmerking wenschen te komen. KOMT TRAINEN (uit de N.A.C. Klok) Geen mensch kan leven zonder voedsel geen voetballer zonder training. Kennis der fouten is het fundament der verbetering. Op de training ontdekt men het beste de technische fouten en foutjes. De machtigste speler is hij, die zichzelf in zijn macht heeft. De grondslag voor die macht legt men door een intensieve training. Schep Uzelf een voetbalwereld, die U tot blijheid stemt zoek de zonzijde in een opgewekte training en laat met de schaduwen de tekortkomingen achter U vallen. A.F.C.'ers. begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 2