Ofïiciëel. -Al.et Je vlag in top I Het tweede is weder gepromoveerd naar de Reserve le klasse! Eindelijk dus weer eens een reëel en tastbaar ding in onze aan groote feiten zoo arme voetbalhistorie der laatste jaren. Vanzelfsprekend gingen, toen wij Zon dagavond bijeen zaten, onze gedachten te rug naar het jaar 1927 toen we hetzelfde geval meemaakten met ons 2de en 3de elf tal. Even logisch is het dat ons in onze herinnering opkwam de manier, waarop wij deze promotie gevierd hebben. Met enthousiasme werd de „beroemde" boottocht naar Hoorn weer eens besproken en opnieuw beleefd. Tenslotte was er maar één wensch: dit zoo vurig begeerde succes moest op dezelfde glorieuze wijze herdacht worden. Onzen kranigen tweede elftalspe lers moest een onvergetelijke dag aangebo den worden. Ondergeteekenden hebben daaróm het groote genoegen alle A.F.C.-leden, dona teurs^ met hun dames en eventueele intro ducé s uit te noodigen tot het deelnemen aan een groote Boottocht naar Hoorn op Zaterdagmiddag 19 Juni om 2 uur. Wij zullen de beschikking hebben over een behoorlijk stoomschip, met „pierement" en andere attracties en last not least een goed voorzien buffet. Te Hoorn zullen wij waarschijnlijk in het Park-Hotel het dirft r gebruiken en op de terugtocht groot bal- Algemeene Vergadering. Waarde Clubgenoot, Ingevolge Art. 76 van het Huish. Regle ment en in verband met onze Algemeene Vergadering, welke op Maandag 14 Juni a.s. in het Clubhuis gehouden zal worden, deelen wij U hieronder mede, welke Be- stuurs- of Commissieleden al of niet her kiesbaar zijn: Bestuur: I. H. Galavazi, herkiesbaar; W. D. v. d. Brink, id.; D. J. Bessem, id.; B. P., Bonkink, id.; A. Mets, id.; G. J, Bosch, niet herkiesbaar; W. Brusse, herkiesbaar. Elftalcommissie A: J. G. Börnemann, J. A. Tacke en N. W. Selles; herkiesbaar. Elftalcommissie B: P. Buren, Mr. A. Eys- vogel, E. Rood, J. Suyver en W. v. Vliet; herkiesbaar. Elftalcommissie C: F. v. Dijk, W. Staats en G. Krommschröder, niet herkiesbaar; G. champêtre aan boord van onze „Norman die"! U ziet een programma om van te wa tertanden. Maar nu de manier om dit mooie plan te verwezelijken. De clubkas is leeg. Om dus tot een behoorlijk financiering van dit fes tijn te komen is het absoluut noodzakelijk dat iedereen meegaat en voor 6 Juni a.s. zich als deelnemer opgeeft aan den secretaris der commissie. Deze opgave moet vergezeld gaan met een postwissel voor de kosten. Deze kosten zijn: Heeren boottocht f 1Dames boottocht 0.75 Diner 1.75 Diner 1.75 f275 2.50 Als u een avond naar de bioscoop gaat is u meer kwijt en smult u er zeker over tien jaar niet nog over! Alle hens dus aan dek! Héél A.F.C. trekke het zeegat uit om ons dappere tweede elftal te huldigen en gezamenlijk weer eens histo rie te maken voor onze mooie A.F.C.-ge schiedenis. Resumé: Zaterdagmiddag 12 Juni om 2 uur afvaart. Vóór 6 Juni a.s. opgave van deelneming 'met postwissel. De Commissie, J. H. ESSER P. BUREN D. J. BESSEM, Secr., Rijnstraat 100. Nigtevegt en H. Snijders, herkiesbaar. Enquêtecommissie: Mr. A. Sabelsohn, J. Walther, A. Horn, F. v. Diijk en J. Suyver, herkiesbaar; W. Brouwer en C. du Buy! niet herkiesbaar. Kascommissie: H. Esser (regl. aftredend), H. Ruys en H. Kappelhoff, herkiesbaar. Plaatsverver, leden: N. A. Scheepens, Jb. v. Nek en A. Waayer, herkiesbaar. Candidaatstellingen gelieve u voor 6 Juni a.s. bij den Secretaris in te dienen. Met clubgroeten, I. H. GALAVAZI, Voorz. D. J. BESSEM, Secr. West Europa—Centraal Europa. Aangevraagde plaatskaarten voor den wedstrijd West Europa Centraal Europa, die op 20 Juni a.s. in het Stadion te Am sterdam zal worden gespeeld, kunnen wor- den afgehaald op Donderdag 17 Juni, in Café Royal", Koninginneweg, 's avonds tusschen 9 en 10 uur. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 2

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 2