Cricket!!! binnengekomen was en plotseling vrij voor den keeper kwam. Over de paar laatste seconden zullen we het maar niet hebben! Dat dotje van een kans die Jan Uiterwijk aan Frans Buising afnam moeten de heeren zelf maar uitvechten! Alleen Bulsing's kwaadheid sprak boekdeelen. En nu de toekomst. De stand is thans: AFC 2 3 2 - 1 4 8-3 Kenn. 2 3 1 1 1 3 4—7 Zeeb. 2 2 1 1 2 3—3 Gooi 2 2—111 2—4 Dus het summum van spanning met alle mogelijke oplossingen. Dat belooft interes sant te worden. Het programma is niet te versmaden zwaar, daar de voor ons bij zondere gesteldheid van de Gooi en Ken- nemers-velden ons voor speciale eischen stelt, iets waar we zeker op moeten reke nen. Ons elftal zelf zal ongetwijfeld met alle mogelijke energie spelen, van Driel met zelfsbeheersching zooals we dat de twee laatste wedstrijden zien, LohofBreedveld of LohofPogge behoef ik niets te zeggen; de halflinie ThonusHermsenVaesen speelt constant goed, wat ik vooral voor on ze beide kanthalfs zeer prettig vind, terwijl Hermsen genoeg energie-geladen is. En de voorhoede in zijn laatste formatie? Welnu laten NantaBuising, de Uiterwijks en van Nek maar het parool: „Goals maken" en dat in absolute samenwerking voor oogen houden. Er wacht ons nog een bijzondere wed strijd en wel a.s. Zondag op het Blauw-Wit terrein aan het Nieuwe Diep nl. een beslis- sings-wedstrijd tegen Ajax III om het kam pioenschap. Schreef ik een vorig maal dat het kampioenschap voor Ajax III voor het grijpen lag, zij hebben deze kans niet ge grepen want D.W.V. 2 sloeg hen met 2—1. (Wat heeft dat D.W.V. in den gang van zaken bij ons 2e een groote rol gespeeld!) Laat ik over dezen wedstrijd niet veel zeggen. Een ieder weet wat een aanvoer der in zulk een match heeft te zeggen. Wel hoop ik en vertrouw ik dat nu we thuis van Ajax met 30 hebben gewonnen, uit met L0 verloren, dat het een mooie beslissings wedstrijd zal worden, zoodat beide club bladen weer aanleiding zullen hebben een prettig overzicht te geven, evenals dit van den laatsten wedstrijd het geval was. Speler. Nieuws voor Adspirantenü! Ditmaal geen overzichten van wedstrij den enz., maar 'n blik in de toekomst: Wat doen wij dezen zomer???? Een hoop geld uitgeven en weinig plei- zier hebben? Rondhangen en drentelen, door de stadverveling tot het bittere einde van de zomervacantie. Óf. Een macht pleizier maken, de frissche lucht in, de spieren soepel en het lichaam fit hou den; een prachtige sport beoefenen, veel oudere A.F.C.'ers leeren kenen, en met een traan van weemoed in het oog het kalen derblaadje van Augustus afscheuren. De keus ligt voor de hand. En dat alles voor slechts Vijf Gulden con ti ibut ie (ook betaalbaar in gedeelten). Ga toch Cricketen, zooals iedere Engel- sche jongen, en laat je door een onzer eens inlichten. Namens de Propaganda-Comm. A.C.C. W. S. Goede inzet van liet H on kkal- seizoen. Wij zijn weer begonnen! En hoe! De eer ste de beste honkbalmiddag van dit jaar le verde A.F.C. een prachtige medaille op, voorwaar een heug lijk feit, gezien de groote zeldzaamheid van honkbalwedstrijden om medailles. Mocht er soms een lid zijn, dat het voornemen heeft ons een kast voor deze medaille aan te bieden, dan gelieve hij er rekening mede te houden, dat over eenige maanden het jaarlijksche Zilveren Bal tour- nooi gespeeld wordt en dat voor dit klein- nood ook nog een plaatsje moet overblijven. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 7777 7 777

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 7