eerste wel heel bijzonder zullen appre- ciëeren. NOG EENS A.F.C.-BLOEMENDAAL. Van dezen wedstrijd is in het „Bloemen- daalsch Weekblad'' onder de rubriek, „B.V.C. Bloemendaal" een verslag geschre ven, waarvan de inhoud een aanfluiting is van ieder sportief fatsoen. Van talrijke zijden werden wij op hetzelve opmerkzaam gemaakt, vooral toen een Zaansch blad deze laster interessant genoeg gevonden had, om het woordelijk over te nemen. Den velen leden en toeschouwers, die zich aan deze vuiligheid hebben geërgerd en ons vroegen of daartegen niets te doen was, kunnen wij mededeelen, dat wij den K.N. V.B. hebben verzocht, de indentiteit van den schrijver vast te stellen. Tot nutoe schijnt dit helaas niet te zijn gelukt. Den Voorzitter van Bloemendaal, den Heer Cassee, die ons ook niet omtrent den naam van den schrijver kon inlichten, heb ben wij voorgesteld, voor den uitwedstrijd tezamen een voordracht voor den scheids rechter in te dienen. Door deze procedure hopen wij een vertroebeling der goede ver standhouding, welke tot nu toe steeds tus- schen Bloemendaal en A.F.C. heeft bestaan, te voorkomen. I. H. GALAVAZI. HET TWEEDE. H.R.C. II—A.F.C. II, 3-3 Bijna ouderwetsch. Waarom zult U vragen dat „bijna". Wel nu, ik zal het U meteen zeggen, omdat dit een Reserve 2e klasse en geen Reserve le klasse wedstrijd was. Want spanning was er genoeg en enthousiasme en goede wil ook. Maar daarover straks. Eerst de inlei ding van ons vertrek om elf uur van het K.L.M.-huisje, dat echter kwart voor twaalf werd, omdat eerstens de bus en tweedens een invaller ontbrak. Deze laatste werd tele fonisch van het veld gehaald in den per soon van Harm Scheepstra, dien wij wel bij zonder dankbaar voor zijn bereidwilligheid mogen zijn, daar hij er zelfs een zakelijk be lang voor moest laten loopen. Het was een echt gezellig reisje naar Den Helder in die bus. Er werd inmiddellijk ge start met Miesemausen, maar dan ook zoo gedecideerd valsch niet waar Willy?, dat de meest geroutineerde Miesemausers van onze clubavonden er bij gekleurd zouden hebben. Maar het was gezellig! Al won ik dan niet na tweemaal op 1 gestaan te hebben. Een en ander werd afgewisseld door het eenigs- zins beschadigde stemgeluid van onzen keeper. In het hooge Noorden hebben wij ons eerst even vertreden door naar den Zee kant te wandelen. Wel was er een storm achtige wind, doch aangezien deze Zuid- West was, stond die nu niet bepaald op onze Noorderkop. Over den wind gesproken, deze stond dan ook wel zoo beslist van doel tot doel, dat het winnen of verliezen van de toss reeds een factor op zichzelf uitmaakte. En wij ver loren die! Dit beteekende dat in die eerste drie kwartier ons doel min of meer belegerd werd door de stoere H.R.C.-ers, die echter fair speelden. Enkele uitvallen welke we deden leverden o.m. een penalty op die onze middenvoor jammer genoeg niet wist te be nutten. Dit was het sein voor H.R.C. om extra aan te pakken, wat ook met resultaat bekroond werd want 5 min later was het 10. Het scheen dat wij deze bescheiden score wisten te handhaven, totdat kort voor de rust in 2 min tijds het van 10 30 werd, waarbij de 2e goal een gelukje voor de tegenpartij was. Enfin met de thee niet getreurd, want we waren het erover eens, dat wij ons goed gehouden hadden. In de 2e helft bleek het spel vrij ver deeld te zijn, maar onze eerste aanval lever de ons een verdienstelijk doelpunt van A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 6