A0, Verloofd: Theo van Nigtevegt—Rie Metz Corn. Trooststr. 79, Olympiaweg 932. 22 Nov. 1936. Onze beste gelukwenschen. we daaruit een stijgende lijn constateeren. Toch moeten we door deze laatste wed strijd niet t e optimistisch worden, daar er nog veel sterke tegenstanders in onze af- deeling zijn. Maar we komen al meer en meer tot de goede opstelling. Het feit, dat Rietbergen op de backplaats is komen te staan, is een aanmerkelijke verbetering. Tegen Zeeburgia werd nogal slap ge speeld, met het resultaat, dat we met 30 verloren. Maar tegen de Spartaan ging het iets beter. We verloren n.l. maar met 1—0, terwijl vermeld dient te worden, dat deze eenige goal uit een penalty ontstond. Ten slotte nog de wedstrijd tegen D.V.A.V. 2. De 4—0 overwinning bewees dat we toch nog wel wat kunnen. Er werd voor ons doen „goed" gespeeld. De nieuwe lingen hebben heel goede dingen gedaan. Vooral Pasman als rechtbinnen beviel goed, daar hij altijd mooie passes gaf en ook als verbindingsspeler goed werk deed. Zoo was de opstelling dus aanmerkelijk verbeterd en als v. d. Wal weer mee mag spelen daar hij door zonder bericht weg blijven voorloopig nog niet opgesteld wordt, zullen we ongeveer de beste opstelling gevonden hebben. We hopen nu maar, dat er nog meer overwinningen zullen volgen, zoodat we nog een behoorlijke plaats op de ranglijst kunnen innemen. P. D. HET NIEUWE VOETBAL JAARBOEKJE. Dezer dagen is verschenen het Voetbal- Jaarboekje voor 1936-37, bewerkt naar officiëele gegevens onder redactie van den ook in onze kringen zoo bekenden voetbal specialist C. A. W. Hirschman. Vroeger werd dit boekje jaarlijks door den N.V.B. uitgegeven, doch sedert tal van jaren is de uitgave gestaakt en het mag een zeer ge lukkig idee van den heer Hirschman ge noemd worden, dat hij deze wedergeboorte heeft weten te bewerkstelligen. De naam reeds van den heer Hirschman staat borg voor een uiterst concientieuse behandeling van het materiaal in kwestie. Het boekje bevat zeer uitvoerig en interessant cijferma teriaal, vooral ook op internationaal gebied, is verlucht met tal van fraaie foto's en be helst tevens tal van bijdragen van bijzon dere medewerkers, die voor alle voetbal liefhebbers, zoowel jong als oud, van groot belang zijn. In het bijzonder de artikelen over ons spelpeil zijn buitengewoon leerzaam, spe ciaal voor onze jeugdige spelers. De prijs van het boekje is onbegrijpelijk laag, n.l. 0.40, en ik vertrouw dan ook, dat tal van onze leden tot aanschaffing van dit nuttig werkje zullen overgaan.

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 15