voorstonden, en die tegen D.W.S. in 1 1, gelijk spel geëindigd is. Dat wij den wed strijd tegen D.W.S. verloren, is wel jammer geweest, maar toch niet slecht, omdat D.W.S. en V.V.A. tot de sterksten van onze afdeeling behooren. Ook tegen V.V.A. heb ben we het onderspit gedolven, maar daar om geen moed verloren, want de volgende wedstrijd was 1 1 J. Rengers weet zich altijd nog dapper te weren en als we hem niet gehad hadden, zou het niet bij zulke standen gebleven zijn. Dat H. Huurmink naar het 3e elftal ge stuurd is, is jammer, want we hebben aan hem een goede kracht verloren. S. Hoeing speelt steeds 'n goede wedstrijd en met T. van Dijk en C, du Buy hebben we een goede half-linie gekregen. D. Cijfer is nog niet snel genoeg en Spelter, die hem vervangt, heb ik nog niet zien spelen, dus kan ik over hem niet oor- deelen. J. v. Eenennaam probeert nog al eens kunstjes uit te halen, die wel eens mis lukken en dan is voor ons weer een goede kans verkeken. Aa> - CJff hebben we een goede versterking gekregen, want Zadick tast niet genoeg door. J. du Buy en C. Staartjes voldoen goed op hun plaats en als er meer op doel geschoten wordt, zullen er meer doelpunten komen. Wat mij zelf be treft, voel ik mij op de linksbackplaats beter thuis als op de spilplaats. GERO" 3e ADSPIRANTEN. De 3e adspiranten hebben nu 4 wed strijden gespeeld, twee gewonnen en twee gelijk. Niet onfortuinlijk dus. We zijn nu nog geen enkele wedstrijd zonder invallers uitgekomen. Tegen Amstel werd het resultaat 0—0. Een wedstrijd, die we hadden kunnen win nen, als de spelers elkaar beter begrepen hadden en als ondergetekende niet een .penalty" gemist had. De volgende tegen Ajax ging beter, hoe- - wel die ook in een gelijk spel eindigde. Dlaarna echter begon het succes; een over winning op Frederik Hendrik. De uitslag was 7—2. Het was een wedstrijd, die groo- tendeels in de regen werd gespeeld en op een veld, dat pas na veel geklets was goed gekeurd (niet door Dirk!). C.D.W. dachten ye makkelijk te hebben, maar dat kwam an- iers uit. Een partij waarbij het 10 minuten Voor het einde nog 2—1 voor C.D.W. stond, maar die toch nog gewonnen werd jnet 3—2. Nu zal ik de spelers maar eens hekelen, wat echter geen prettig werk is. De eerste twee wedstrijden stond Calff in doel. Hij keepte behoorlijk en trapte goed uit. De laatste twee maal stond Houtman tusschen de palen. Deze was ook lang niet slecht. Bij het backstel wil ik zeggen dat Lubbers, die tegen C.D.W. niet meedeed, omdat hij evenals Calff gepromoveerd is, wat zuiver der moet schieten. Over het geheel was hij wel goed. Brommelcamp is wat klein van stuk en maakt de bal aardig vrij, maar achhij kan niet schieten. Ook kletst hii te veel in het veld. Laat dat maar aan je aanvoerder over, Willie!!! Van Blok is niet veel te zeggen. Als spil was Rottenberg tegen Ajax lang niet slecht, maar het kop pen was niet het beste. Bouwen, die hem de laatste wedstrijden verving, kan wel goed meekomen, maar hij schiet en plaatst wat slordig. Wat Boomgaard betreft, die moet zich vlugger herstellen. Van de voor hoede kan ik wegens de vele wijzigingen alleen maar Janssen en v. d. Heide noemen. Janssen is wat bang uitgevallen; v. d. Heide echter moet wat harder loopen en links lee- ren schieten. Wat mij betreft, dat laat ik aan de Commissie over. Over het geheel gaat het wel met het elftal, maar er zijn wat zwakke plekken. In de hoop, dat ik nog eens voor den Schakel mag schrijven, eindig ik. C. 4e ADSPIRANTEN. De 3 laatste wedstrijden zijn: A.F.C. 4Zeeburgia 03. De Spartaan—A.F.C. 1—0 (Beker). A.F.C. 4—D.V.A.V. 2, 4-0. Als we deze uitslagen bekijken, kunnen - 1.1 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 13