2e JUNIORES. De competitie werd al zeer slecht ingezet tegen W.M.C. Direct al wegblijvers, ter wijl de invallers slecht voldeden. Met 4—0 werd verloren. De tweede wedstrijd tegen de favorieten in deze afdeeling Ajax gaf een heel ander beeld. Het resultaat, een gelijk spel was alleszins behoorlijk. Er waren eenige nieuwe gezichten in het elftal, waar we best tevreden mee kunnen zijn, mits zij op de goede plaats ingespeeld worden. De derde wedstrijd onze eerste thuiskamp, te gen Aalsmeer werd royaal gewonnen. Dat „royaal" slaat meer op de nonchalante wijze, waarop onze achterhoede de tegenpunten cadeau deed. Dat is toch in 't geheel niet noodig en kan bovendien nog noodlottig worden in een wedstrijd, die men normaal gesproken in zijn zak heeft. De vierde wed strijd tegen „Animo" uit was al een zeer onaangename. Groeneveld moest uitvallen onder den wedstrijd en ging met een ge kneusde pols naar huis. Toch lieten onze spelers zich veel te veel van de kook bren gen door het inderdaad wel wat ruwe spel van „Animo We hadden immers gemakke lijk kunnen winnen als we kalm gebleven waren. Nu werd het een gelijk spel en we mochten ten slotte daar nog mee tevreden zijn ook. In de kleedkamer braken gelukkig de zenuwen weer, mede door de komische scène tusschèn de Animo-keet-bazin en Wim Borghardt.'Onze wedstrijd tegen Argonaut zal vermoedelijk wel reglementair door ons gewonnen worden, al kan ik daar geen eed op doen. In hondenweer spelend en met de rust voorstaand met 50 werd de wedstrijd af gebroken, omdat de tegenpartij niet meer over een voldoend aantal spelers beschikte. Hierna volgde een bekerwedstrijd tegen Heemskerk, die met 5—0 door ons gewon nen werd en waarin door Geelhuyzen aar dig positiespel vertoond werd, alsmede de wijze, waarop men strafschoppen moet ne men. En nu volgt onze competitie-wedstrijd tegen Z.S.P.O. Dat is een ontgoocheling ge worden. Ten eerste waren daar weer de wegblijvers zonder bericht, ten tweede moesten wij Rijnders afstaan aan de le Ju nioren en zoo speelde een gehavend elftal „en zeer slechte wedstrijd en verloor met 2. Ik doe een dringend beroep op mijn medespelers om in 't vervolg zoo veel mo gelijk „au grand complet" te verschijnen en zoodoende het spelen van een wedstrijd tot een genot te maken. Alleen in een sterke formatie hebben we in deze afdeeling kans op een gunstig resultaat. Hiervoor komen een dertiental spelers in aanmerking. In de voorhoede krijgen we dan eerstens Rijn ders, die op de linksbuitenplaats een behoor lijke partij speelt en waarop we dan ook niet te vast kunnen rekenen, daar een speler van zijn capaciteit eigenlijk in de le Jun. thuis hoort. Linksbinnen Groeneveld hebben we te weinig gezien door zijn handicap. Geel huyzen als midvoor is zeer bruikbaar, het ontbreekt hem helaas nog aan doorzettings vermogen. Smit als rechtsbinnen is zeer actief evenals Allebé, die evenwel wat licht is of Wout, die jammer genoeg niet snel genoeg is. Op de rechtsbuitenplaats Piet le Comte, die zich graag moeilijkheden schept, waar hij buiten kan, maar soms wel aardig uit den hoek kan komen. Piet er zijn nog halfspelers ook! Wat deze linie betreft, als Sandbergen niet op de zwarte lijst staat, is het een nut tige spil, met links Brouwer, die iets te lang zaam is en rechts Gerritsma, die een pittig partijtje speelt. De achterhoede bestaande uit PI. van Beek en W. Borghard is flink in het ingrijpen, maar hun wegtrappen kan veel beter; dat gaat veel te veel in het wilde weg, terwijl de keeper heel goed kan zijn, als jullie maar zorgt, dat de bal niet te dicht bij zijn doel komt. G. S. Jr. 2e ADSPIRANTEN. Wat het tweede adspiranten-elftal be treft, komt er meer schot in en wel zoo, dat we de wedstrijden tegen Volewijckers, die jammer genoeg afgelast werd, met 1—0 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11