karwei, maar bovendien geeft hij elke week een compleet overzicht van de standen dezer elftallen, geheel up-to-date bijgewerkt, en wekt voorts de spelers nog met een kort maar krachtig woord op den volgenden Zondag toch het uiterste te geven. Ik heb me al afgevraagd of onder deze omstandig heden de Schakel'" nog wel reden van be staan heeft en wat het actueele nieuws, d.w.z. de competitiestanden betreft, meen ik dan ook er mee te kunnen volstaan in dit nummer alleen den stand van ons le elftal te publiceeren. Ik wensch de A.F.C. met dezen extra-klasse medewerker veel geluk en hoop dat zijn onwaardeerbare arbeids prestaties onzen spelers tot groote daden zullen inspireeren. Ook over de medewerking van onze „jon geren" ben ik zeer aangenaam verrast. Ik hoop, dat deze jeugdige medewerkers op den ingeslagen weg zullen voortgaan en houd mij voor hun verdere pennevruchten bij voortduring aanbevolen. Bijdragen voor de e.v. A.F.C.-Schakel zie ik gaarne vóór 25 November tegemoet. Minder enthousiast ben ik over de mede werking der lagere elftallen, d.w.z. het 2e tot en met het 7e. Deze hebben me leelijk in de steek gelaten, doch ik vertrouw, dat ze dit verzuim de volgende maand dubbel en dwars zullen inhalen. Tenslotte nog speciaal mijn dank aan Wim Burger. Als oud-speler besef ik ten volle hoe hard het voor hem moet zijn voor- loopig niet meer te kunnen spelen en zelfs niet in staat te zijn de wedstrijden van het le elftal bij te wonen. Het doet je daarom goed, dat Wim op zijn ziekbed toch nog zoo intens met de A.F.C. meeleeft, vooral met zijn kameraden van het eerste en ik hoop, dat zijn 'stukje er toe zal bijdragen, dat onze jongens de tanden nog eens extra op elkaar zullen zetten. Want heusch jongens, jullie zouden Wim geen grooter plezier kunnen doen. We wenschen Burger een algeheel herstel toe en hopen hem spoedig weer in ons midden te zien. COMPETITIESTAND. Bijgewerkt t/m 25 Oct. 1936. Alc. Victrix 5 3 2 8 13— 6 E.D.O. 6 3 2 1 8 11- 8 A.F.C. 6 2 3 1 7 21 16 't Gooi 6 2 3 1 7 15—20 H.R.C. 6 3 1 2 7 22—17 B.F.C. 6 2 2 2 6 24—21 Kennemers 5 2 3 4 7—13 De Spartaan 6 1 2 3 4 11 13 Bloemendanl 6 2 4 4 15—25 H.F.C. 6 1 1 4 3 15—25 t Is Zondagmorgen. Ik kijk eens door het raam en zie een helder blauwe lucht, een enkel wolkje gaat langzaam voorbij en con cludeer daaruit, prachtig voetbalweertje. Vandaag H.F.C. uit. Altijd een fijne partij geweest. Mooie veld, prachtig gelegen. Op de Arol speelden die lange knapen een goeden wedstrijd; maar wij zullen weer la ten zien, dat we niet bang zijn. Jammer, dat de wedstrijd tegen E.D.O. zooveel „stukken" bracht. Nic. Selles had mij Woensdag toch nog verteld. Gerrie „stuk", Willy st..., Piet st..., Jaap en Char les „stuk". Ik ga mij zelf eens contro leeren, zooals ik Zondagsmorgens altijd doe, haal een paar maal diep adem, in orde - zet mijn spieren stram en trap een keer mijn beenen flink uit, in orde, en toch 't Is ondertusschen al twee uur. Daar gaan ze, stil maar moedig het veld in, „denkt er aan jongens, vechten voor de A.F.C. en sta de invallers goed bij, helpt el kander, laat je niet op je kop zitten". 't Moet ongeveer rusten zijn. Hoe zou het staan? Ik heb een benauwd gevoel twee-nul, twee-éénJa, daar komen ze weer, ze lijken mij een beetje „down", kop op jongens het kan nog wel, volhouden, geen kamp geven, heerlijk zoo te knokken. 't Moet tijd zijn. Hoe zou het verloren - gewonnen? Ik blijf onrustig en toch je kan nooit weten, neen ik geloof het niet „Hallo, hallo, hier sportberichten, ja, nu zal het komenR.C.H.Ajax, Blauw- WitA.D.O., ik hoor geen uitslag, gaat mij ook niet aan op 't oogenblik. Dan de 2e klasseH.F.C.—A.F.C. drie-vijf, dacht even na drie-vijf. Ik sprong op, gooide een glas om en schreeuwde ge wonnen! Bravo jongens en bravo Bouke fijn gewerkt, gefeliciteerd „Rustig blijven liggen". Komt m'n moe der zeggen. Ik haal eens diep adem in orde en tochja, het kan niet an ders, ik ben ook ,stuk". Wim Burger. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 6 - yy St 11 kk en

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 6