komsten en tot de terreinen van de vereeni- ging. Onder wangedrag wordt ook ver staan het medespelen in gecombineerde elf tallen buiten A.F.C.-verband zonder toe stemming van het Bestuur. Artikel 87. Het Bestuur is verplicht geschorste per sonen per aangeteekenden brief van hun schorsing in kennis te stellen en hunne namen te publiceeren. v,Jt >"v>- HOOFDSTUK XIV. Officieel Orgaan. Artikel 88. Het Bestuur bepaalt op welke wijze de officieele mededeelingen ter kennis van de leden wordt gebracht. De wijze, waarop dit geschiedt, wordt den leden kenbaar qe- maakt. a Artikel 89. Voor een eventueel uit te geven club orgaan benoemt het Bestuur een redactie commissie, bestaande uit 3 personen; deze commissie is verantwoording verschuldiqd aan het Bestuur. HOOFDSTUK XV. Slotbepalingen. Artikel 90. Door zijn toetreden verklaart ieder lid zich te zullen onderwerpen aan de Statuten en aan het Huishoudelijk Reglement en ver der aan alle regels en bepalingen, alsmede aan de wijzigingen, welke in de bestaande regeling van zaken volgens de wet tot stand zullen komen. Artikel 91. De vereeniging is niet aansprakelijk voor ontvreemding of wegraken van eigendom- men van leden of derden. Artikel 92. Wijzigingen in dit Reglement en Statuten kunnen alleen geschieden met twee derde der geldig uitgebrachte stemmen op een Algemeene Vergadering. Voorstellen dien aangaande moeten bij den lsten Secretaris van het Bestuur zijn ingediend vóór 1 Mei om te kunnen worden behandeld in de Al gemeene Vergadering bedoeld in artikel 73b en vóór 1 Augustus om te kunnen worden behandeld in de Algemeene Vergaderinq bedoeld in artikel 73a, In alle andere gevallen moeten de voor stellen uiterlijk een maand vóór den dag der vergadering bij den lsten Secretaris zijn ingediend. Een wijziging in de Statuten, welke de Koninklijke bewilliging heeft ver- kregen, treedt in werking onmiddellijk na kennisgeving aan de leden. Wijzigingen in het Huishoudelijk Regelement treden in wer king onmiddellijk na kennisgeving aan de leden, tenzij de Algemeene Vergadering die tot wijziging besloot, een anderen datum van in werking treden bepaalde. Ingekomen voorstellen tot reglements wijzigingen en Bestuursvoorstellen daartoe worden door den lsten Secretaris zoo spoe dig mogelijk, doch uiterlijk 14 dagen vóór den datum der Algemeene Vergadering ter kennis van de leden gebracht. Artikel 93. Alle nieuwe reglementaire bepalingen, als mede veranderingen die worden aange bracht in reeds bestaande, moeten door den Secretaris, met vermelding van den dag waarop zij worden ingevoerd, worden in geschreven in het officieele exemplaar van de Statuten en het Huishoudelijk Reglement. Artikel 94. De Algemeene Vergadering kan met min stens twee derde der uitgebrachte stemmen dispensatie verleenen van de bepalingen van dit reglement, benevens van alle andere ge maakte of eventueel te maken bepalingen. Artikel 95. De ontbinding van de vereeniging kan slechts geschieden als in artikel 8 der Sta tuten is bepaald. Een voorstel daartoe moet uiterlijk 5 we ken te voren door minstens twee derde der gewone leden bij het Bestuur worden in gediend. Artikel 96. Bij ontbinding der vereeniging wordt een eventueel batig saldo besteed en een nadeelig saldo vereffend volgens den wensch der Al gemeene Vergadering, welke tot ontbinding besloot, zulks eveneens met inachtneming van artikel 8 der Statuten. Artikel 97. Het Bestuur legt het reglement uit. Artikel 98. In alle gevallen, waarin dit reglement niet voorziet, beslist het Bestuur. Artikel 99. Dit reglement treedt in werking op 11 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11