veel succes! Moge de A.F.C. het volgend voorjaar uit jouw mond een schoone ode aan de Kampioenen hooren! Voor wie het nog niet wist, het woord afscheidsavond van Ben Smits beteekende slechts het afscheid van het vrijgezellen- leven. Het jonge paar Smits-Bosch zij veel geluk en voorspoed toegewenscht. Het lag aanvankelijk in mijn bedoeling nog iets over den leerzamen wedstrijd van het Bondselftal tegen het, ondanks zijn onvolledigheid, subliem spelende Sparta Praag te zeggen. Immers de opstelling der Tsjechische kampioenen met terugblijvende kanthalves en vooruitgeschoven spil en wat voor een spil! welke opstelling mij Van Je ReJactie. Ziezoo, eindelijk heb ik dan mijn oude baantje weer terug! Eerlijk gezegd, had ik er al lang op geloerd en wanneer ik niet onophoudelijk met de 24 uur, die me ieder etmaal zijn toegemeten, op Gordiaansche wijze in de knoop zat, had ik al lang een officieele sollicitatie ingediend. Het is dan ook alleen de kwestie van tijd, die mij eenigszins huiverig maakt de leiding van ons clubblad weer op me te nemen. Helaas kan ik het A.F.C.-leven, of om de schoone uitdrukking van Willy te gebruiken, het A.F.C.-gedoe niet meer zoo intensief mee maken als vroeger, ben daarom in de eerste plaats aangewezen op de oude, getrouwe Schakel-medewerkers, die me naar ik hoop niet in de steek zullen laten. Vanzelfspre kend zullen ook bijdragen van nieuwe en de logische exploitatie van de al spoedig aan de dag tredende zwakke plekken in het Bondselftal leek, was volkomen afwijkend van de hier als alleen-zaligmakend-gepropa- geerde diepe W-formatie Gezien echter de sterk tegenstrijdige en soms zelfs vermake lijke conclusies, welke de sportjournalistiek uit dezen wedstrijd getrokken heeft, lijkt het mij verstandiger er maar vanaf te zien. Laten we het er over eens zijn, dat deze Spartanen ons hebben laten zien hoe mooi en aantrekkelijk voetbal gespeeld kan wor den en we kunnen ons nu best begrijpen, dat P.S.V. de sterke kampioen van verleden jaar in Praag met 60 werd afgeslacht! J. H. GALAVAZI. aankomende scribenten mij van harte wel kom zijn. Mijnerzijds zal ik trachten zoo af en toe „the sunny side" van onze A.F.C.- familie voor het voetlicht te brengen, waar bij ik de hoop uitspreek, dat onze jongens hierbij voor aanstekelijke inspiraties zullen zorgdragen. Ik reken dus op aller medewer king en hoop op deze wijze ,,to keep the old flag flying in the approved style". In verband met de j.l. Algemeene Ver gadering en de overname der redactie komt dit nummer iets later uit dan gewoonlijk. Voortaan zal de Schakel steeds weer tegen den 15den van elke maand verschijnen en ik verzoek daarom H.H. medewerkers drin gend mij hun bijdragen steeds uiterlijk den lOden te doen toekomen. Jaarverslag 1935~193l>. Het is met veel genoegen, dat ik mij van de aangename taak kwijt, U verslag te mogen uitbrengen van het wel en wee van onze vereeniging in het afgeloopen vereeni- gingsjaar. Het wee betreft wel in de eerste plaats de finantiën, waarover Arie Mets ongetwij feld hierna sombere klanken zal laten hoo ren. Beter gestemd kunnen we zijn over de sportieve resultaten van dit jaar, want we zullen toch heel wat jaren terug moeten gaan om 5 kampioenen in de A.F.C. ge boekstaafd te zien. Het 3de, 4de, 5de, 6de en adsp. 4 bezetten allen de 1ste plaats in hun afdeeling en zorgden daarmede er voor, dat de A.F.C.-naam in den K.N.V.B. en den A.V.B. weer met eere genoemd zal worden. Het is jammer dat het 3de en 4de wegens een beschikking in het K.N.V.B.- reglement niet kunnen promoveeren. Door het bestuur zijn in dezen weer eens stappen gedaan, in de hoop, dat deze elftallen, welke jaar in jaar uit kampioen zijn, eindelijk eens sterker tegenstanders kunnen bestrijden. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 4

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 4