Algemeene Vergadering. Op 15 Juni vond bij een record-opkomst (men kon vrijwel spreken van een uitver kocht huis) in het clubhuis de Jaarlijksche Algemeene Vergadering plaats, welke on der de uitstekende leiding van Galli een uitermate vlot verloop had. De notulen der vorige vergadering wer den als gebruikelijk prompt gearresteerd, terwijl het uitvoerige jaarverslag van Dick Bessem, dat als gewoonlijk weer keurig in elkaar zat, door de leden met luid applaus werd beloond. Het jaarverslag van den pen ningmeester was minder rooskleurig, (ons ,,Hoffie" bestelde van schrik al bij voor baat een limonade of was dit als training voor de bottertocht?)doch per slot van rekening viel het nog eenigszins mee, al zit ten we dan momenteel nog met een deficit. Ook Arie Mets en zijn helper Jan Bosch kregen een hartelijk applaus voor het vele en moeizame werk door hen verricht. Het jaarverslag van den secretaris wordt in deze Schakel gepubliceerd. Van het ver slag van den penningmeester wensch ik nog in het bijzonder de volgende passage onder de aandacht onzer leden te brengen: „Het is wel jammer dat juist nu, waar de andere ontvangsten beneden de verwach ting zijn gebleven, wij het jaar eindigen met 400.- aan onbetaalde diploma's. De leden die het aangaat, moesten toch eens beter beseffen, dat zij naast de vreugde, die zij aan de Vereeniging beleven, financiëele verplichtingen hebben. Zonder een regel matige betaling der contributies is het nu eenmaal niet mogelijk de A.F.C. op de been te houden en het getuigt van weinig wel levendheid en ergerlijke verzaking van hun plichten jegens de club, dat sommige leden het zijn vaak dezelfde door ettelijke brieven aan hun nalatigheid moeten worden herinnerd. Inmiddels hebben wij dit jaar weer 13 leden wegens wanbetaling moeten royeeren en ongetwijfeld zullen er nog meerdere volgen, wanneer de achterstallige contributie niet vóór het einde dezer maand is betaald". Het Bestuur werd bij acclamatie herkozen, waarbij Schaf zich echter niet zonder meer bij kon neerleggen. In een bondig speechje gaf hij uiting aan zijn gevoel van grooten dank en hulde aan ons Bestuur voor het IN MEMORIAM W. DORENBOS. Zaterdag j.l. hebben wij onzen vriend Wim Dorenbos de laatste eer bewezen en ons aangesloten bij de honderden, die hem op zijn laatsten gang bege leidden, toen hij op de schouders zijner trouwe clubmakkers ten grave werd gedragen. De zonovergoten, in frissche lente- pracht stralende doodenakker vormde wèl een schrille tegenstelling met de diepe smart, welke de harten zijner familie om het schreinend verlies van Man, Vader, Zoon en Broeder ver vulde. Een groot leed, waarin wij, die door onze sport het voorrecht hadden, Wim ruim 20 jaar te kennen zoo van ganscher harte deelden. Voor ons was het niet in de eerste plaats de voor zitter eener Zusterclub, die daar door een ondoorgrondelijke beschikking in den bloei des levens werd weggerukt, doch vóór alles was het een goed en eerlijk mensch, een prettig sportkame- raad, maar bovenal een goed vriend, zoowel van ons persoonlijk als van onze club, waarvan hij trouwens meer dere jaren ondersteunend lid was. Voor de familie een onherstelbare slag, beteekent het heengaan van Wim Dorenbos voor onze voetbalwe reld het verlies een harer zuiverste figuren. De Familie Dorenbos, naar wie onze gedachten in de eerste plaats uitgaan, en Blauw Wit, kunnen over tuigd zijn van ons oprecht mede leven. Wij zullen met hen Wim in dankbare herinnering bewaren. Dat hij ruste in Vrede! I. H. GALAVAZI. 10 Juni 1936. vele en moeilijke werk verricht onder dik wijls zeer moeilijke omstandigheden, welke gevoelens door de vergadering door een krachtig applaus werden ondersteund. Tot leden der Elftalcommissie A werden gekozen: J. A. Tacke, N. W. Selles en J. G. Bör- nemann. Opgave der verdere gekozen commissies zal in de a.s. Schakel geschieden. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerdersl - 2 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 2