Alle Drukwerken voor den Handel voelde zich hier bijzonder in zijn element en de enthousiaste wijze, waarop hij de pikante situaties declameerde, bewees zijn groote ervaring op dit gebied. Gelukkig werd deze necrologie besloten met het club lied, zoodat de eindindruk in elk geval nog gunstig was. Vervolgens kregen we nog een door Sijmen met omfloerste stem voor gedragen lijk-ode, terwijl Arie Waayer, als laatste bard, met een stekelig, potpourris- tisch begrafenislied een allesbehalve begra fenisstemming ontketende. Onder al deze bedrijven was het onge merkt al vrij laat geworden, toen we ons houdende aan Arie s schoone lied nog wat met „het lijkie gingen dwalenNa het gezellig samenzijn in ons knusse home, viel echter de zwoele stadslucht wel wat tegen, waarom we maar weer gauw de buurt op zochten, om in Royal" de laatste hand aan hetk lijk te leggen. Hier waren we weer onder ons, was de stemming weer buiten gewoon geanimeerd, zoo zelfs dat talrijke slippendragers teekenen van vermoeidheid begonnen te geven, waardoor helaas de plechtige bijzetting van de urn op het Kerk hof „De Ster" van het programma werd afgevoerd. Al met al een bijzonder ge slaagd festijn, waarop wij allen en naar ik hoop ook het slechtoffer steeds met zeer veel genoegen zullen terug zien. S. Afscl leid. Benno Benito, we gaan je begraven Benno Benito, we staan aan je graf, Van aandoening gaan w'eerst onze keel [nog wat laven En leggen je daarna vol weemoed af. Benno Benito, wat ga je beginnen, Benno Benito, wat doe je ons aan? Moesten we daarom zoo teer je beminnen, Dat we nu droef aan je grafkelder staan. Benno Benito, nu ga je naar buiten Weg op de hei, in een urntje als huis. Misschien hoor je wel eens een vogeltje [fluiten, Maar geen A.F.C.-piet, want die is daar [niet thuis. •Benno Benito, dat is toch niet fijntjes, Jij in je urntje en wij in de kou; Zonder je humor en zonder je gijntjes, Daarom, o Benno, wij weenen van rouw! Wij wenschen je Benno een urn vol [voorspoed, Gevuld tot de rand, al is 't ook op de hei, En dan nog wat bambinos als 't zijn moet, Dan komt er weer toekomst in de voetballerij. En mocht je 't somswat eenzaam daarvinden, Ik hoop niet te vaak, maar „you never [can say" Kom dan aan de boezem van je vrinden, Hier in 't heilige huisje van d' A.F.C. Wij willen daarom niet langer hier treuren, Jouw welzijn, o Benno, zij is ons een troost, Je grafkuil staat open, nu gaat het gebeuren, Daar ga-je Benito, wij wenschen je Proost. SIJMEN. Mede uit naam van mijn vrouw onzen hartelijken dank aan alle A.F.C.-sters en A.F.C.-ers voor de belangstelling en har telijkheid, welke wij bij ons huwelijk heb ben ondervonden. Het cadeau ons aangeboden, n.l. kapstok met kapstokkleed was in één woord ge weldig. Wij zullen altijd met veel genoegen en dankbaarheid aan deze voor ons zoo pret- tigen tijd terug denken. Nogmaals allen onze welgemeende dank. GREETJE EN BEN. N.V. DRUKKERIJ „'T KOGGESCHIP" N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. iHiHinii A.F.C.-sters en A.F.C .-ers. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllll DIT BLAD WORDT VERZORGD DOOR DE - 11 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11