CLUBHUISNIEUWS. H.H. Leden, Donateurs en Donatrices ATTENTIE. 1895-1936. Herdenking van het 41-jarig bestaan. Op Dinsdagavond 4 Februari a.s. 8.30 uur zal in ons Clubhuis aan de Zuid. Wandelweg een FEESTAVOND gehouden worden ter herdenking van ons 41-jarig bestaan. Het Bestuur noodigt alle Eere-Le- j den, Leden, Donateurs met hunne j Dames uit hierbij aanwezig te zijn en hoopt op opkomst in groote getale. Voorts zullen nog verschillende ATTRACTIES gegeven worden, zoo dat U een aangename avond te wach ten staat Namens het Bestuur: I. GALAVAZI, Voorz. D. J. BESSEM, Secr. EEN TREFFENDE HULDE. Toen een zestigtal réunisten op Zater dagavond 18 Januari in de Poort van Cleve bijeen waren om den 41 sten verjaardag van onze Vereeniging te vieren, kwamen er een 30 a 40 tal Juniores en Adspirantenleden bijeen, om, bij monde van Jaap du Buy, aan voerder van Adsp. IV, namens alle jon gere leden het volgende te zeggen: Hooggeachte Eere-Voorzitter, Mijnheer de Voorzitter, Mijne Heeren, Voor mij is het een heel groote eer, spre kende namens alle jongeren der A.F.C., het woord tot U te mogen richten. Ter gelegenheid van onze 41e verjaar dag willen wij heel graag uiting geven aan onze gevoelens van groote dankbaarheid jegens het vele, dat het Bestuur steeds voor ons doet, en wel een uiting van erkente lijkheid in den vorm van een schilderstuk. Als onderwerp hiervoor was natuurlijk maar ééne mogelijkheid, namelijk onze Eere- Voorzitter en oprichter van A.F.C., door U „Schaf" genoemd. Geachte Heer Scheepens, het is voor mij een aangename taak, nogmaals te wijzen op Uw buitengewoon voorbeeld en sporti viteit, hetwelk een symbool is voor de ge- heele club, en een aansporing voor ons steeds onze beste krachten hieraan te wij den en te trachten Uw mooie voorbeeld te volgen. Wij hopen, dat deze geste, onze sympathie ten opzichte van A.F.C., maar in 't bijzon der van U voldoende weergeeft. Dan past ons nog een woord van groote dank aan den maker van dit kunstwerk, den Heer Wiegers, voor zijn meer dan groote medewerking. En thans verzoek ik onder het zingen van het A.F.C.-lied, de dochter van onzen Eere- Voorzitter, Thea, het doek te willen ver wijderen. Ik heb gezegd. Het was een aandoenlijk moment toen het doek verwijderd werd en het fraaie kunst werk door de jongere leden aan de Club werd aangeboden. Nadat het Clublied ten einde was ge zongen, nam onze Eere-Voorzitter het woord om „zijn jongens" te bedanken en uiting te geven aan zijn gevoelens. „De vader van de vereeniging" deed zulks op bijzonder hartelijke wijze, wees vooral op de plichten, die de jongere leden in later jaren te vervullen zouden krijgen, waarna hij zijn jongens verzocht vooral hun ouders heel hartelijk te danken die het door hunne vele opofferingen mogelijk maken, dat hun jongens de mooie jeugdjaren in de Amsterdamsche Football Club kunnen door brengen. Aan den feestdisch huldigde Willy van den Brink de leiders der jongere leden: Wim Staats en Frans van Dijk voor het vele werk aan de A.F.C.-jeugd besteed, een hulde die deze menschen dubbel en dwars verdiend hebben. iiiliiiiiiilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll SiiiiiiiiiniiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiuuii.'itiiiiiiiniiiiiiiiuiiiniiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiyiiiiiiiiiiiuiiiiniiiiiiiwiiiiiiiiiB 3 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 3