sterker doch doelpunten kwamen er maar niet. Ja, toch... nog net voor de rust, maar aan den anderen kant. Toen het even na half time 20 in ons nadeel werd zakte het tempo aanmerkelijk en speelden wij een ver loren wedstrijd. Als scheidsrechter fungeer de oud-internationaal ir. H. Denis. Veel moeilijkheden leverde hem dezen wedstrijd niet op. De tweede wedstrijd bracht ons tegen over V.O.C. 2 en nu vlotte het opeens veel beter. Mede door het feit, dat er nu meer productief gespeeld werd bracht dit ons een 40 zege. Door deze overwinning kwamen wij in de finale der verliezers en konden ons dus op ons snoepreisje voor den twee den Kerstdag gaan concentreeren. Eenige personen waren hierin zeer sterk, vooral onze leider P. Buren dien een woord van dank zeer zeker toekomt. Na rustig even Den Haag te zijn ingeweest vertrok ken de meesten weer naar Amsterdam. Den tweeden dag werden wij vergezeld door eenige Bestuursleden, welker aanwezigheid zeer op prijs werd gesteld. In de Finale werden wij tegenover onze oude tegenstanders Celeritas geplaatst en er werd al dadelijk fel en enthousiast ge speeld. Doch nu bleek, dat de fighting spi rit, die den eersten wedstrijd absoluut had ontbroken, in voldoende mate aanwezig was en het resultaat werd weer een volkomen verdiende 40 overwinning, zoodat wij bij de uitreiking der prijzen een beker in ont vangst mochten nemen. Nadat de prijzen waren uitgereikt en wij gewacht hadden tot het droog was gewor den trokken wij gezamenlijk naar Corner House" het clubcafé of „tent" zooals dat in Den Haag heet, waar wij nog eenige uren buitengewoon gezellig bij elkaar zijn ge bleven en de vriendschapsband tusschen A.F.C. en H.B.S weer versterkt werd. Voor ik eindig moet het mij van het hart, dat elk jaar weer blijkt, dat H.B.S. de kunst van organiseeren verstaat en speciaal den Heer Uhlenbeck komt een woord van hulde toe voor het vele dat hij heeft gedaan om deze wedstrijden vlot te doen verloopen. Het Bestuur van H.B.S. dankende voor de gezelligheid en hartelijke ontvangst ge durende beide dagen; eindig ik, met drie cheers op H.B.S. F. MEYER, captain. P.S. Het volgend jaar komen wij van zelfsprekend gaarne weer terug! DE RÉUNISTEN-AVOND. (Alleen voor „insiders"). 10 Januari. V oorbeschouwing. Henk E. geeft ons een goede kans op een prettig avondje 18 Januari. 5.30 Bijeen in de Poort van Cleve. 6.00 Er vormt zich een knobeltafeltje. 6.30 Piet B. wint de finale. 6.45 Arie W. borrelt met muziek. 7.00 De jeugd verschijnt. 7.15 „Schaf" geschilderd. 7.30. Causerie van den Eere-Voorzitter. 7.45 Poseeren en pauseeren is niet het zelfde. 8.00 De laatste ronde wordt aangekondigd. 8.15 Henk E. belt 8.25 Het spel is begonnen. 8.30 „I" spreekt zijn mannen toe. 8.45 ,,In onze goeie Amstelstad.' 9.15 Wij zingen wederom, ditmaal ter eere van „Schaf" (na gehouden causerie). 9.30 Henk E. laat door ,,I" op listige wijze de winnaar van den nobel- prijs inleiden. 9.40 ,,Pim" kijkt stom verbaasd. 9.45 Een daverend bedankje van den dokter. 9.47 Wij zingen het: ,,Io Vivat 9.59 Botje hoort het lied „van de Zaan". 10.18 „I" spreekt nogmaals. 10.30 Max laat Willy voor de zaak op draaien. 10.45 Waar laat de zeeman zijn geld? 11.00 Arie W. draagt zijn puntgedicht voor. 11.15 Willy B. speecht en is op dreef. 11.30 Een serie vreemde liedjes. 11.35 Het reportersboekje wordt door on bevoegden onderhanden genomen. 11.45 Copie herzien. 12.00 Fons dankt Henk voor leiding. Nabeschouwing. 12.30 Sijmen tracht duidelijk te zingen. 1.00 „Schaf" speelt piano. 1.30 „Wienerabend". 2.00 Dick zingt en danst. 2.30 „K.C." en „K.". 3.00 Wij ontmoeten „baarden". 4.00 Er wordt gedanst. 4.15 Willem en Arie zijn verdwenen. 4.30 Theo slaat het rad van fortuin gade. Thuiskomst. 19 Januari. 24 uur Getrouwd tegen ongetrouwd. 5-10 uur „Heel even" naar Eggers. 13 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 13