HET DERDE. Was het steeds een aangename bezigheid over het derde een verslag te moeten uit brengen, dit keer is dit in het geheel niet het geval. Drie wedstrijden gespeeld, 1 ge wonnen, 1 gelijk en 1 verloren dus drie verliespunten, dat is in jaren niet voorge komen. Het ergste is, dat de verloren wed strijd juist aan onzen concurrent ten goede kwam, daar deze er in slaagde ons met niet minder dan 4—0 te kloppen. Met een zwaar gehavend elftal trokken wij naar Wormerveer met de gedachte eens flink revanche te nemen voor de in het begin van het seizoen onverdiende 1—0 nederlaag tegen Q.S.C. 2. Het begin was dan ook hoopvol, doch doelpunten bleven uit. Steeds waren wij voor de goal doch steeds op nieuw wist de Q.S.C.-keeper het bruine monster weg te werken en iedereen dacht reeds dat de rust met blanken stand zou in gaan, toen bij een plotselinge aanval de midvoor van Q.S.C. den bal nog net mee kon nemen en zonder dat hij het zelf wist, doelpuntte. Na rust kwam bij ons een om zetting, die helaas niet het gewenschte re- su'ta-f opleverde. Ook nu was er van een velameerderheid van Q.S.C. geen sprake, ofschoon zij door den voorsprong gesteund, nu meer op den aanval speelden, doch des ondanks wisten zij nog drie doelpunten aan )de score toe te voegen. Het elftal zag er als volgt uit: Dorlas, Buising, Jb. v. Nek, Bonkink, H. Ruys, Thonus, voor P. Nauta, v. Vliet, Weverink, Dykman en Schoema- ker. Er werd echter niet getreurd en na af loop liet de gezelligheid niets te wenschen over. Op Assendelft 2, waarvan wij reeds uit 2 keer hadden gewonnen met 6—2, kon ook de beide punten niet veroverd worden en slechts in de allerlaatste minuut een gelijk spel bevochten worden. Ook nu waren wij niet ,,au grand complet" doch dat neemt niet weg, dat indien met het noodige élan gespeeld was, de overwinning zeer zeker zou behaald zijn. Ook is het mogelijk, dat de emotioneele kamp op het hoofdveld te gen Alcmaria niet naliet invloed op ons spel uit te oefenen. Het is reeds meerdere malen gebleken, dat wij in een rustige sfeer beter spelen. Door deze verliespunten is onze achter stand op de leiders beduidend vergroot en kan alleen een onvermoeid volhouden on zerzijds ons de kans op de bovenste plaats doen behouden. Jammer was het dat het derde juist dezen Zondag een punt verloor, daar anders van de 10 wedstrijden (adspi- ranten incluis) het maximum aantal punten was buit gemaakt. Nu werden het er „slechts" negentien. Ook met de trainingsavonden zijn wij niet gelukkig, doch wij zullen hopen, dat Pluvius ons van nu af aan beter gezind zal zijn zoodat Donderdagsavonds weer gere geld geoefend kan worden en dat een ieder er van doordrongen zal zijn, dat juist deze oefenavond hem een voorsprong op zijn tegenstander kan en ook moet geven. Al is het een beetje koud of nat, blijf niet weg, want je dupeert op deze wijze je mede spelers. EFFEMM. DE ZILVEREN KRAAI ONBEREIKBAAR Evenals vorige jaren had het Bestuur aan de vriendelijke uitnoodiging van H.B.S. voor het „Kraai-Tournooi" gehoor gegeven en dientengevolge stonden wij weer op eer sten Kerstdag met een grooten vrienden kring aan het C.S. gereed voor de reis en blakend van vechtlust. Behalve dan degene die niet kwam en de andere die zich had verslapen en wij dus met een lateren trein gingen, was het gezelschap compleet, ver gezeld door verscheidene dames, die ofwel verleden jaar meegeweest waren en nu dit evenement natuurlijk niet wilden missen of... die er van gehoord hadden en beslist niet wilden ontbreken. Wij waren nog vroeg genoeg in Den Haag en werden aan het station verwelkomd door den Hagenees „Rood". Hij ontpopte zich als een prima „guide" waarvan wij beide dagen nog veel pleizier hebben beleefd. Zelfs wilde hij zich den tweeden dag met alle geweld als in valler verkleeden, hetgeen hem natuurlijk niet belet werd. Hij was dan ook inderdaad een „sieraad" langs de lijn. Zijn ijver is echter voor menigeen een voorbeeld. Om nu op de wedstrijden terug te komen moet ik beginnen met een nederlaag te me- moreeren en wel tegen Laakkwartier 2, die reeds een wedstrijd hadden gespeeld, doch toch nog kans zagen ons met 40 te kloppen in een wedstrijd van 2 X 20 mi nuten! Vooral de nul sprak hier boekdeelen. Steeds waren wij aanvallend en absoluut A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 11 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11