Thomasvaer: De Schakelredacteur werd tot aftreden genoopt. Een groot verlies, onverwacht en onverhoopt; Gelukkig was Piet Lindner gaarne bereid Te geven zijn kostbaren en vrijen tijd Om ons blad te leiden en zelf te schrijven, En te zorgen op hetzelfde peil te blijven. Pieternel: Wij wenschen hem geluk met „stukkies schrijven" en in 't leven Dat beide hem in 1936 veel voldoening mogen geven. Thomasvaer: De crisis begint zich in A.F.C. eerst recht te roeren, Er zijn niet veel A.F.C.-ers, die 't een beetje boeren, Salarisverlaging vinden de meesten al mooi, Maar anderen zijn erger dingen ten prooi. Werkloosheid is het moderne spook Brengt heel de wereld van de kook, Het eind is in zicht, zegt men, laten we 't hopen; Voor woorden kan men echter zoo weinig koopen. Pieternel: Het is treurig, maar jammer genoeg waar. Laten wij A.F.C.-ers 't dragen met elkaar; Laten we helpen, waar we hulp kunnen bieden, Aan minder gelukkige mede-clublieden; Laten we de club sterk maken en groot, Want 't is toch waar, dat zij steeds afwisseling bood; De club heeft in dezen tijd een rol te spelen Zij kan variatie geven aan hen die zich vervelen Ze brengt pessimisten tot andere gedachten Levert prachtige genezing tegen slapelooze nachten. Thomasvaer: Zoo is het, A.F.C. houdt je ook dit jaar weer taai, En al zijn soms de verrichtingen niet bijster fraai, Blijf doorjassen, en bovenal: Sta in dezen tijd pal. Als een mooie club van goede vrinden Die elkaar toch altijd zullen vinden In wel, maar bovenal in wee; Lang leve de good old A.F.C.! Pieternel: En de dames, die toch in alles hebben te participeer en Soms wel eens meer, dan de ietwat lichtzinnige heeren, Wensch ik sterkte en beveel A.F.C. in hun gunst en recommandatie Want A.F.C. benoodigt Femina's permentatie, Thomasvaer: Mijnheer Dorlas, we danken U voor Uw gastvrij onthaal, Wij komen hier zeker terug een volgend maal. Wij wenschen U vele en goede zaken, U moet 't de A.F.C.-ers maar naar den zin zien te maken; Draait U nu nog even die mooie plaat Waarbij mijn A.F.C.-hart altijd open gaat. „In onze goeie Amstelstad". Thomasvaer en Pieternel zingen uit volle borst en verlaten gearmd in paradepas het clubhuis. Bébé. 5 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 5