Thomasvaer: Als je hier zoo voor de ramen staat, En je blik over de velden dwalen laat, Dan zie je in gedachten de kampioensteams strijden, En duizenden toeschouwers hun hun interesse wijden. Na afloop een stampvol clubhuis, één vriendenkring, Een gelukkige Arie Mets, die een paar „Roode-ruggen'' ving. Maar och, droomen zijn bedrog, Maar hopen, steeds hopen, doe je toch. Pieternel: Zoo is het, laten we de jongens vertrouwen, We kunnen op hun clubliefde bouwen. Eens zullen wij het toch wel beleven Dat Charles en zijn mannen de sterksten doen sneven. Laat dit jaar de grondslag hiervoor worden gelegd, Dan is deze wensch niet voor niets gezegd! Thomasvaer: Ja, maar toch moeten ze niet al te lang wachten, Want de penningmeesters zitten naar centen te smachten Mets en Bosch hebben geen rustig moment, Want de zorgen nemen helaas geen end. Het is moeilijk om de eindjes aaneen te knoopen, Want andersenfin, laten we het beste hopen. Pieternel: "Zoo is het, 'n breed inzicht en een zuinig beheer, Dat is het recept en wat kunnen ze meer? Wij wenschen hun in 1936 de kas op volle kracht, Want het geldt ook bij voetbal „Geld is macht"! Thomasvaer: Bij de andere teams zijn weer adspirant-kampioenen. Ze verdedigen fel en hebben goals in de schoenen. Vooruit knapen, dat in 1936 de A.F.C.-naam klinke, En menige tegenstander in het niet verzinke! Pieternel: Hoe meer kampioenen, hoe meer pleizier, Voetbal zonder succes, bevredigt geen zier. En voor het bestuur is het bepaald noodig, Is zulk een stimulans zeker niet overbodig. Thomasvaer: Ach, die zijn er zoetjes aan, aan gewoon Men krijgt niet immer voor werken z'n loon. Wat dat betreft ben ik jaloer sch op de „N.E.C." Die brengt maar steeds successen mee. Pieternel: N.E.C., zijn dat niet die Nijmeegsche menschen. Moet je daar nu ook al voor wenschen? Thomasvaer: Ha, ha, niet slecht, dat is 't niet, wat ik meen, Van de Nijmeegsche voetballers ken ik er geen; Het is De Nederlandsche Elftalclub, welke ik vereer, Die staan tegenwoordig voor niemand meer. Elf Holandsche jongens, enthousiast en taai Zorgen voor 'n vlagvertoon, ongemeen fraai. Ik wensch hun en de Keuzecommissie een succesvol jaar, Over elke zege verheugt heel Holland zich met elkaar. Pieternel: Het is op sportgebied fijn, om Hollander te zijn, Nu pas sloeg Euwe weer Dr. Aljegijn. A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 2 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 2