N.V. W. H. EILERS Alle Drukwerken voor den Handel geven, indien men dit reeds tallooze malen voorgehouden principe, nu eens werkelijk probeerde toe te passen. Natuurlijk moet de ontvangende speler er óók op geconcen treerd zijn op tijd te starten. Kortom, uit enthousiasme geboren medeleven met het spel, logisch hersenwerk, dat is het wat ons ineens vooruit kan helpen. Wij aan den kant, kunnen er alleen op wijzen, dat kun je niet demonstreeren. De spelers daaren tegen moeten ervan overtuigd wezen, dat deze opmerking in hun en der vereeniging belang gemaakt wordt en iedere kerel, die flink wil voetballen en overwinningen voor zijn club behalen, zal deze punten overden ken en de aangewezen weg trachten te be wandelen. De oefenwedstrijd tegen H.V.V. was er een van de prettigste soort. Inderdaad jam mer was het, dat de terreinomstandigheden zoo uitermate ongunstig waren. „Alle Ach- tung" echter voor de Haagsche ploeg, die ondanks het harde veld bewees, dat zij uit stekend kan voetballen. De wetenschap, dat geen gevaarlijke torpedeeringen te vreezen waren, deed de H.V.V.-ers langzaam aan een aantrekkelijk, prettig aandoend spel de monstreeren, dat in een 62 overwinning zijn belooning vond. Opmerkelijk was, dat onze gasten zich gemakkelijker bewogen dan de meeste onzer eerste-elftallers. Blijk baar waren zij meer all-round-sportsmen! Indoor-training ware het aangewezen mid del om onze spelers die soepelheid van beweging, die lichaamsbeheersching, bij te brengen, welke voor een goeden voetbal ler van zulke onschatbare waarde zijn. He laas ontbreken ons de middelen om ook dit te arrangeeren, doch dit neemt niet weg, dat iedere speler dagelijks de bekende oefe ningen kan maken, welke dit euvel verhel pen. Ook hier komt het op den wil en eigen initiatief aan! Ik wensch allen lezers en lezeressen een Kalverstr. 43, Tel. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in div. kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie 1 voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar. Moge al hun wenschen, ook voor onze A.F.C. in 1936 in vervulling gaan. 22 December 1935. I. H. GALAVAZI. VAN DE LAGERE ELFTALLEN. Hoewel wij volgens de kalender een maand verder zijn en dus in theorie vier vvedstrijden per elftal had kunnen gespeeld worden, blijkt de practijk toch wel iets an ders te leeren. Na het verschijnen van de laatste „Schakel heeft het derde slechts één wedstrijd gespeeld, terwijl door de A.V.B. nu reeds drie weken achter elkaar alle wedstrijden zijn afgelast. Zooals de toe stand nu is zullen wij de inhaal-Zondagen heusch wel noodig hebben. Uit onderstaanden stand blijkt, dat het derde nog steeds één punt achter staat op Q.S.C. 2, dat echter een wedstrijd minder heeft gespeeld en wel den lastigen uitwed strijd tegen D.W.V. 3. Ook dit elftal is nog als een gevaarlijke concurrent te be schouwen. De laatste wedstrijd van het 3e was tegen het op papier zwakke Z.R.C. 2 en waarin nu de fout schuilde weet ik niet, maar het werd een benauwde drie-twee overwinning. Er werd zeer slecht gespeeld en het spel maakte den indruk van „we winnen toch wel Nu wij geen voorsprong hebben kunnen bereiken in de eerste helft van het seizoen, moeten wij terdege op on ze tellen passen, willen wij een ernstige can- didaat blijven en kunnen wij ons een neder laag niet veroorloven. Het elftal bestond uit: Tienhoven, D. Uiterwijk, Jb. v. Nek, Buising, H. Ruys, Thonus, J. Hannema, J. Scheepstra, Schro der, Weverink en Dijkman. Ik wil echter niet nalaten te memoree- ren, dat de invaller rechts-half Buising een buitengewoon verdienstelijke partij speelde. dit blad wordt verzorgd door de N.V. DRUKKERIJ „'T KOGGESCHIP'' N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 10