NESTELROIJ PAPIEREN ZAKKEN Heb ik al deze giften binnen, dan heb ik toch nog een tekort. En daarom nog eens een dringend be roep op de achterblijvers. Ik heb van ver schillende leden nog toezeggingen gehad, maar daarbij is mij geen bepaald bedrag genoemd, maar wel: „je kunt op me reke nen! Ik doe zeker mee". Welnu, wij rekenen er op dat ook zij over de brug komen. Er zijn hierbij leden die ik bezocht, van wie ik toezegging ont ving, doch van wie ik niets ontving; maar weer eens geschreven, stortingsformulier bij gesloten, niets ontvangen! Nog eens aangepakt. Ja, ik zal 't noteeren, met moe der de vrouw even 't bedrag bepalen; resul taat: niets ontvangen. Met dit resultaat kunnen wij niet beta len. Ik hoop dat deze toezeggingen geen holle praatjes blijken te zijn en dat de na- latigen het goed maken met me iets extra's te sturen. Tot slot nog een ernstig woord tot dege nen die nog nalatig zijn gebleven met inle- ren van prikkaarten. Wij willen zoo gaarne hiermede tot een AMSTERDAM eindresultaat komen, maar missen in deze de medewerking van een aantal leden, want ondanks ons herhaald verzoek, rekenen zij niet af. Ik kan mij dat indenken: Men leest „De Schakel leest „zelfs" de stukjes van mij en zegt dan: o ja, morgen zal ik gireeren. Maar morgen is een nieuwe dag met nieuwe interessen en zorgen ende den avond daarvoor zoo accuraat gelezen „Schakel" is in de krantenhanger verzeild geraakt. „A bon entendeur demi mot suffit". Mijne Heeren, het nummer is Postgiro 109401. J. H. ESSER. ONS DEVIES. Wij willen even kort zijn, heel kort. Wij hebben vergaderd, elftalcommissie tezamen met spelers, die spelers die zijn uitgekozen om in de komende maanden on der leiding van Dolf van Kol tweemaal per week te trainen, en welke spelers hoofdza kelijk het eerste en tweede elftal zullen vor men in het a.s. seizoen. Wij hebben op dien avond allen te sa men een afspraak gemaakt en die afspraak luidt: A.F.C. I volgend jaar kampioen en meteen daarna ook het tweede kampioen. Nu zullen er weer velen de schouders ophalen en lekker gaan glimlachen en zeg gen: dat bestaat niet, zooiets kan bij A.F.C. niet voorkomen Maar nu moet het eindelijk eens uit zijn met onze ongeloofelijke luchthartigheid. Nu moeten wij eens eindelijk ons minder waardigheidscomplex overwinnen en zeg gen: Niets kan ons meer tegenhouden. Wij hebben ons een doel gesteld en dat zullen wij bereiken, niets kan ons meer tegenhou den. De groep uitgekozen spelers was het met ons eens, volkomen. Nu jongens, dat is het goede begin. Ons devies is: A.F.C. volgend jaar kampioen! Wij hebben de belofte afgelegd, wij zullen die nakomen. Allen te samen. Jullie woord wordt niet gebroken. Wij zullen het geza menlijk gaan bereiken: spelers, Dolf v. Kol, Elftalcommissie, Bestuur, Vereeniging. En ieder lid van A.F.C. zal de spelers, die dit doel trachten te gaan bereiken, steu nen in alle deelen. Leden van A.F.C., ook op U rekenen wij allen, dat gij allen dan uw steun zal geven, A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 6 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 6