A.C.C.-pitch", mocht zich dan ook in haar tweede levensjaar in een groote belangstel ling verheugen; de nummers verschenen dan ook regelmatig als een klok en dank 2ij de niet genoeg te waardeeren hulp van Wil lem Staats, was het zelfs mogelijk, dat de Pitch des Zondags reeds bij Eggers aan de liefhebbers kon worden uitgedeeld, behalve dan die eene keer, toen Willem, die reeds behaaglijk in zijn bed lag te droomen van de enorme slagen welke hij dien middag ten beste had gegeven, door den redacteur aan zijne verplichtingen werd herinnerd en hij omstreeks het middernachtelijk uur met één sok en twee verschillende schoenen aan naar het „redactiebureau" moest komen. Dit jongmensch neemt toch wel heel wat hooi op zijn vork. Het is dan ook te hopen, dat de A.C.C. nog lang een dergelijk lid in haar midden moge hebben, want zoo iemand is onmisbaar. De zorg voor zijn materiaal was wederom enorm. Ledenaantal. Wat het aantal leden en donateurs be treft, kunnen wij van een succes jaar spre ken. Niettegenstaande de slechts tijdsom standigheden oefende de A.C.C. toch zulk een aantrekkingskracht op velen uit, dat wij op een gegeven oogenblik konden noteeren: 33 werkende leden, 3 junior-leden, 26 adspi- rantleden, 28 donateurs, 36 damesleden en een 8-tal dames-begunstigsters (een uitvin ding van onzen eminenten penningmeester). Competitie-indeeling. De sportieve resultaten van onze elftallen waren ditmaal echter heel wat minder dan in het voorafgaande seizoen. Waren de oor spronkelijke plannen van den N.C.B. om trent de promotie en degradatie op het einde van het seizoen niet veranderd, dan had A.C.C., wat men noemt, nog wel eens een leelijke pijp kunnen rooken, want het eerste elftal nam in den eindstand de derde plaats van onderen in. De N.C.B.-competitie- systemen zijn grillig en veranderlijk. In de op 7 April 1934 gehouden Algemeene Ver gadering van den N.C.B. werd door ver schillende vereenigingen een minder straf competitie-systeem bepleit en werd een in die richting gaande motie aangenomen, zulks echter met het wonderbaarlijke ge volg, dat de N.C.B. besloot een zwaardere competitie, te weten de promotie-degradatie wedstrijden in te voeren. Op het einde van het seizoen, te weten op den 24sten Nov. 1934, vond echter eene bespreking tusschen het N.C.B.-bestuur en de captains van de lste klassers en de overgangers plaats en werd kort na deze bespreking door het N.C.B.-bestuur besloten tot eene promotie degradatie BIJ KEUZE. Hoe dit besluit in de toekomst zal werken, dient te worden afgewacht; de toepassing kan medevallen, alhoewel daardoor een vruchtbare grond voor onaangenaamheden en moeilijkhea is ontstaan. In dit verband kan er op gewe zen worden, dat de N.C.B. inmiddels heeft besloten onze stadgenoote V.V.V. niet naar de lste klasse te promoveeren. Jubilea. Dit jaar hebben wij tweemaal de viering van een 40-jarig bestaan gehad, te weten van den A.C.B. en dat van A.F.C., het eene dus nog belangrijker dan het andere. Het begon met de A.C.B.-festiviteiten. De A.C.B. schreef jubileum-wedstrijden uit, waaraan van iedere aangesloten vereeniging eenige spelers deelnamen; zoo deden van A.C.C. mede de heeren: W. Brusse, D. Prent en P. Sanders Jr. Aan het feestdiner werd door eenige A.C.C.-bestuurders deel genomen, terwijl bij deze gelegenheid den A.C.B. een luxe-scoringbook voor de wed strijden van de vertegenwoordigende elf tallen werd aangeboden. Ook bij den zgn. nafuif in October waren vele A.C.C.-ers tegenwoordig. Zooals vanzelf spreekt leefde A.C.C. ge heel mede met de feestviering van A.F.C. Ook de A.C.C.-ers hebben hun penningske bijgedragen voor het te bouwen nieuwe clubhuis. Tegen de sombere voorspellingen in is dit 40-jarig bestaan op luisterrijke wijze gevierd in de ware A.F.C.-stemming. Op het réunistendiner was de A.C.C. door de meeste van hare bestuursleden vertegen woordigd en bij deze gelegenheid bood de A.C.C. bij monde van haren voorzitter een stoffelijk blijk van onze waardeering aan. Ook bij de A.F.C.-tea en den A.F.C.-jubi leumwedstrijd tegen Ajax ontbrak bijna geen A.C.C.-er. Wij willen hier het vertrouwen uitspreken, dat A.F.C. nog lang moge voortbestaan. Een felicitatie met de behaalde resultaten in het 40ste levensjaar mag ver der niet achterwege blijven. Bestuurswerkzaamheden. Wat de financiën betreft, zal zoo dadelijk onze penningmeester met de aan hem eigen nauwkeurigheid U een volledig verslag ge- - 9 - A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 9