ALGEMEEN OVERZICHT. NESTEIROIJ ZAKKEN Op wel buitengewoon fraaie wijze heb ben Meijer cs. de competitie beëindigd. De beide resteerende wedstrijden, tegen R.O.D.I. II en tegen de groote concurrente B.F.C. II werden met 3—0 en 6—1 gewon nen, zoodat er waarlijk geen twijfel is, of het kampioenschap is inderdaad terecht ge komen waar het hoorde. Hoewel op papier geen recht op promo tie voor het derde elftal bestaat, hopen we toch, dat de K.N.V.B. ons derde in staat zal stellen op het veld te kunnen bewijzen, dat het sterk genoeg is voor de reserve 2e klasse. Onze jongens hebben hun kampioenschap 1934 op uitstekende wijze geprolongeerd en het zou wel jammer zijn indien belooning voor hun naarstig zwoegen in den vorm van kans op promotie zou uitblijven. Inmiddels zijn onze K.N.V.B.-elftallen uitgespeeld. Het seizoen bracht ons één kampioen, één derde plaats, één laatste plaats en één bijna laatste plaats, zulks bij de vol gende totaalcijfers: De „slagzin" van „De Schakel": „In stijgende lijn heeft dus zijn uitwerking niet gemist. Voor het eerst sinds lange jaren is het resultaat positief, het doelsaldo in ons voordeel en het doelgemiddelde boven 1. We zijn dus blijkbaar op den goeden weg. Dat het spel van ons eerste elftal spe ciaal geapprecieerd wordt, blijkt uit de vele aanvragen om vriendschappelijke wedstrij den te spelen. Vrijwel alle derde klasse kampioenen te weten Volewijckers, D. W. V. en H.V.C. inviteerden ons voor een wedstrijd. Eerstgenoemde werd met de ontstellende cijfers 7—1 verloren, tegen D.W.V. werd in een avondwedstrijd, na prachtigen strijd, imet 23 verloren, waar na in Amersfoort met 7-r5 gewonnen werd. Verder speelden onze jongens nog een avondwedstrijd tegen een elftal van 3e en 4e klassers, waarin we met 5—0 wonnen. Geen wonder, dat ons elftal ook de belang stelling trekt van de Amsterdamsche Elftal commissie. Charles Lungen, Roelof van Nek en Wim Burger hebben een plaatsje gekregen in het Amsterdamsche Elftal, dat met Paschen deelneemt aan een buitenge woon interessant stedentournooi, waarin Amsterdam, Antwerpen, Keulen en Parijs uitkomen. Veel succes vrienden! Minder optimistisch zijn we over verschil lende onzer elftallen in den A.V.B. Steeds luider gaan in de vereeniging stemmen op, om over te gaan tot het instellen van een „voetbalexamen". Bij Ajax werkt dit in stituut voortreffelijk, zoodat vrijwel alle elf- ALLE MODELLEN AMSTERDAM A.F.C. I (Nr. 3) 18 10 1 7 53—40 21 A.F.C. II (Nr. 9) 18 5 1 12 52—59 11 A.F.C. Ill (Nr. 1) 16 14 - 2 7622 28 A.F.C.-jun. (Nr. 6) 10 2 1 7 22—50 5 62 31 3 28 203171 65 3 - A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 3