HOLLAND- ENGELAND van de Rood-en-Wit-dames te winnen. In de returnmatch op 22 Juli werd op de eerste innings een behoorlijken voorsprong be haald, zoodat een 2de overwinning in de lijn der verwachtingen lag, maar onze dames waren in de 2de innings de kluts kwijt, waarvan de tegenpartij profiteerde om als nog de overwinning uit het vuur te sleepen. Tot overmaat van ramp werd te Utrecht van Kampong verloren en het kampioen schap was ons aan de neus voorbij gegaan. De eindstand in afdeeling A. luidt: Rood en Wit 4 1 2 - - 1 7 1.75 A.C.C. 4 - 2 - - 2 4 1.00 Kampong 4 - 1 - - 2 1 0.25 In de reserve-afdeeling bleek de strijd ook te gaan tusschen de dames van A.C.C. en die van Rood en Wit. Ook hier wisten deze elftallen elkaar een keer te overwinnen. A.C.C. won verder hare beide wedstrijden tegen de Kampongneesjes en nam op het einde van het seizoen eervol de 2de plaats in. Rood en Wit werd door hare innings overwinningen op Kampong kampioen. De eindstand hier is als volgt: Rood en Wit 4 2 1 - - 1 8 2.00 A.C.C. 4 - 3 - - 1 6 1.50 Kampong 4 - - - 2 2 2 0.00 In deze afdeeling stond Molly Haalmeyer met een gemiddelde van 2.33 runs per wic ket bovenaan de lijst van bowling-averages. Ons A-elftal boekte een groote aanwinst met een speelster als Mevr. E. Lambers. Onze dames kunnen over het afgeloopen seizoen dus zeer tevreden zijn en het zal haar zeker niet aan den noodigen moed ont breken om op den ingeslagen weg voort te gaan. Slotwoord. Hiermede ben ik aan het einde van mijn verslag gekomen en hoop daarin niet al te veel vergeten te hebben. Wij staan thans bij den aanvang van het nieuwe seizoen en zijn ietwat somber gestemd, daar de horizon er niet erg fleurig uitziet. Een vrij groot aan tal leden en donateurs heeft onze gelederen verlaten, waarschijnlijk daartoe gedrongen door de slechtere tijdsomstandigheden, zoo dat wij thans in het bijzonder zeer zuinig met de financiën zullen moeten omspringen. A.C.C. is er echter veertien jaren lang gekomen en zal er zich ook dit jaar wel weer doorheen slaan. Daarom dames en heeren, aangepakt en vol frisschen moed en ontem bare clubliefde aan den slag voor het heil van A.C.C. ARN. EYSVOGEL, Secr. De plaatskaarten voor dezen wedstrijd kunnen, voor zoover toegewezen, afgehaald worden in Café „Royal", Koninginneweg 212, op Donder dagavond 16 MEI A.S. tusschen 872-9V2 uur n.m. De leden die kaarten aangevraagd hebben, ter wijl zij nog contributie schuldig waren, kunnen er op rekenen dat zij NIETS toegewezen krijgen A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! - 14 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 14