BRANDSTOFFEN Huis-en Decoratieschilders wonnen. Het tweede scoorde liefst 303 runs voor het verlies van 5 wickets; W. v. Vliet bleef met 66 not out, terwijl Dik Prent een uiterst snelle en harde 111 scoorde, waar voor hij met de bekende pet met ster be loond werd; tegen de verwachting in leverde door samenloop van omstandigheden de returnmatch te Laren nogal moeilijkheden op, doch door buitengewoon scherp veld werk werd toch nog het begeerde derde puntje in de wacht gesleept. De laatste wed strijd, te weten die tegen V.V.V. 3, leverde weer een gedecideerde inningsoverwinning op. Al met al een voorspoedig seizoen, waarin één ongelukkig gespeelde wedstrijd het kampioenschap voor ons wegkaapte. Speciaal Sanders Jr., Kappelhoff, van Vliet en H. Immig waren met het bat zeer op dreef, terwijl de bal bij G. Thonus, H. Im mig en Sanders Jr. in goede handen was. Lagere elftallen. Het derde en het vierde elftal speelden beiden in de Zondagscompetitie van den A.C.B. In deze afdeeling speelden de ster kere elftallen 2 maal tegen elkaar, eveneens geschiedde met de zwakkere elftallen; daarnaast ontmoetten de sterkeren en de zwakkeren elkaar éénmaal, terwijl V.V.V. 4 tegen alle elftallen slechts één keer uit kwam. Het 3de elftal, dat evenals het 4de dadelijk de dupe was als er invallers voor de hoogere elftallen noodig waren, heeft niet heel veel succes in de competitie kunnen boeken. Nadat 3 wedstrijden gespeeld en verloren waren, werd tegen het vierde ein delijk de eerste puntjes binnengehaald. Heel gemakkelijk ging dit echter nog niet eens, want in de 1ste innings scoorden beide teams precies evenveel runs. Ook in de returnmatch wist het 3de eerst in de 2de innings de overwinning te behalen en dan nog slechts met één run verschil, nadat in de 1ste innings een achterstand van 25 tegen BESTEL uw N.V. NEDERLANDSCHE ANTHRACIETHANDEL MU Telefoon. 50710, 519*0, 28692, 82786, 83720, 23151. 36 runs moest worden ingeloopen. Verder werd, dank zij een nuttige 39 van Ger. Prent nog van V.V.V. 4 gewonnen, terwijl slechts met één run verschil van de Vleer muizen 2, nummer twee van de ranglijst, werd verloren. De laatste wedstrijd, die tegen Ajax (A), bracht echter weer twee puntjes in het laatje. Van de vaste spelers van het derde hadden Ger. Prent en Jo Im mig het meeste succes met het bat. Het vierde heeft geen enkele overwin ning kunnen boeken en eindigde dan ook onder aan de ranglijst, waar de positie des te hopeloozer was, omdat liefst 3 wedstrij den moesten gewonnen worden gegevens, wegens gebrek aan een voldoend aantal spelers in de vacantiemaanden. Het vijfde elftal, het zgn. Zaterdagimid- dagelftal, had elk oogenblik een gewijzigde opstelling, zoodat 32 verschillende spelers in den loop der competitie met dit elftal heben medegespeeld. In den aanvang der competitie werd vooral met de jongere spe lers uitgekomen, zulks met het gevolg, dat in de eerste 5 wedstrijden slechts één over winning werd genoteerd en wel op Am- sterda 2. Daarna werden, mede tengevolge van de vacantie de oudere spelers opgeroe pen en werd geen enkele wedstrijd meer verloren en werd door eerst van Amphibion en vervolgens van de Incasso Bank een puntje af te snoepen de beslissing ten aan zien van de eerste plaats tot den laatsten dag der competitie uitgesteld. Volkomen terecht werd deze plaats uiteindelijk door Amphibion bezet. Dit seizoen werd voor het eerst met het zesde elftal aan de A.C.B.-junioren-compe titie deelgenomen. Deze competitie werd niet uitgespeeld, doch ongetwijfeld waren de V.V.V.-ers kampioen geworden met A.C.C. 6 als goede tweede. Alleen tegen V.V.V. werd verloren; de overige wedstrijden wer den echter door onze junioren in evenveel overwinningen omgezet. N.V. SCHILDERSBEDRIJF B. DORENBOS 2e VAN SWINDENSTRAAT 80 AMSTERDAM-O. bij de A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! - 12

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 12