WIJNAND Co. Effecten en Assurantiën N.V. W. H. EILERS de catches gespeeld. Als er ooit een wed strijd is geweest, waar het veldwerk niets te wenschen overliet, dan was het toch zeker S.C.H.C.—A.C.C. op 23 Mei 1934. De wedstrijd was uitermate spannend en op beide innings behield A.C.C. met een mi nimaal verschil de overhand. Beide partijen tezamen deden liest 28 catches, terwijl San ders Sr. en van Gelder zoo phenomaal wa ren, dat „Legspinner" er aanleiding in vond om in „Cricket" deze acrobatische helden daden aan de vergetelheid te ontrukken. Als P.W. daarna op bezoek komt, krijgt ons eerste zijn eerste nederlaag te slikken en wel voornamelijk doordat in tegenstelling met de vorige match thans een aantal van kansen om zeep worden gebracht, waardoor de 1ste innings een flinken achterstand op levert, welke op enkele runs na in de 2de innings niet meer kon worden ingehaald ondanks goed spel van Riechelmann met 23, J. Prent Jr. met 40 en W. Dijkhuis met 36 runs. Maar de tocht naar Nijmegen brengt ons dan weer een glorieuze overwinning op Quick. Onze batsmen speelden een ouder- wetsche battinginnings en scoorden 221 runs voor het verlies van 5 wickets (H. Prent 11, Riechelmann 36, Selles 38, Staats 31 n.o., Sanders Sr. 88 en J. Prent Jr. 17), waar de Nijmegenaren 107 all down tegen over stelden. Maar dan, dan heeft ons eer ste blijkbaar voor het geheele seizoen zijn kruit verschoten en wordt de eene neder laag na de andere geleden. Wel wordt nog stug tegenstand geboden aan V.V.V., dat op het nippertje weet te winnen en daar door in onze plaats nummer 1 wordt, maar dan zakken we steeds lager en lager. Van S.C.H.C. thuis wordt zelfs met innings verloren en zelfs Quick en Kampong nemen revanche voor de hun toegebrachte neder lagen in het begin van het seizoen. Van V.R.A. 2 wordt nog net op het kantje ge wonnen. Met een door 6 invallers verzwakt elftal wordt de lange reis naar Enschedé ondernomen, waar wij op de allerprettigste manier, niettegenstaande hardnekkigen te genstand met innings worden afgemaakt. Het slot van het liedje was, dat het eerste van de 7 clubs de 3de plaats van onderen innam, zulks met 12 gespeelde wedstrijden waarvan er 5 werden gewonnen en 7 wer den verloren, waarvan 2 met innings. Met het bat hadden dit jaar Sanders Sr., J. Prent Jr., Selles en Riechelmann het meeste succes en met de bal Sanders Sr. en Rie chelmann. Ons vertrouwde openingspaar, Harry Prent en Wim Staats, slaagde er dit jaar niet in een goeden stand voor het eerste wicket op te zetten. Wat het tweede deed. Het tweede elftal heeft dit jaar een lan gen en harden strijd om de eerste plaats ge voerd met V.R.A. 3, dat dit jaar heel sterk voor den dag kwam. Het is wel erg jam mer, dat ons tweede juist tegen V.R.A. 3 niet op dreef was, en daardoor de eerepalm aan de Stadionbewoners heeft moeten af staan. Van de 11 gespeelde wedstrijden werden er 9 gewonnen, waarvan 5 met in nings, terwijl 2 maal van V.R.A. werd ver loren. De eerste maal thuis, dank zij een ongelukkige innings en een aantal inval lers, de 2de maal dank zij hopeloos slechts fielden. Op het Stadionterrein werden wel licht meer catches gemist dan in alle andere wedstrijden te zamen. Een fraaie wedstrijd werd thuis tegen S.C.H.C. 2 gespeeld, waarbij de regen ons een kans op het derde winstpunt ontnam. De returnmatch te Bilthoven was uitermate spannend en tegenvolge van een „vrije" 26 van Cor Poen, wordt met den laatsten man op de mat het totaal van S.C.H.C. gepas seerd, waarover Sanders Jr. dermate ver heugd was, dat hij een ongemeen snelle 76 scoorde. De thuiswedstrijd tegen Laren, het zwakke zusje, werd al heel gemakkelijk ge- N.Z. VOORBURGWAL 318 AMSTERDAM TELEFOON 33515 - 33591 Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sporikousen Op Voctbalgoed belangrijke Bondsreductieü - 11 - A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 11