wedstrijd waarbij men zou gaan wanhopen aan de kracht van een elftal. En nu het belangrijkste: de toekomst. Zeer waarschijnlijk zal de regeling met onze Juniores een andere worden en dit zal ongetwijfeld de kracht van het 2e ten goede komen. M.i. is voldoende spelersmateriaal voorhanden, dat er systematisch tot betere resultaten kan worden gekomen. Daarvoor is het noodig dat een elftal zich weer als een team gevoelt en niet als los zand aan elkaar hangt d.w.z. zoo ongeveer als elf jongens die 's Zondags van 24 uur een partijtje spelen en vrij onverschillig zijn (of in de loop van dit seizoen zijn geworden) welke resultaten er bereikt worden. Wie daarvoor in de gelegenheid is traine en beschouwe dit als een gunstige gelegen heid in de eerste plaats om de body fit te houden, vervolgens om het zoover mogelijk in zijn sport te brengen en de kleuren van zijn club op de best mogelijke manier te verdedigen en ten slotte om als jongmensch in een prettig vriendenmilieu te zijn, waar van een ieder hoe ouder hij wordt des te hooger de waarde aanslaat. Ons 40-jarig bestaan heeft in dit laatste opzicht wel boekdeelen gesproken. Zooals gezegd, er resten ons nog slechts 2 wedstrijden, dus een vroeg afgeloopen seizoen, feitelijk te vroeg. Ik geef het Be stuur resp. E.C. in overweging: laat de jongens nog niet los. Laat ze nog eenige keeren tot einde April b.v. vriendschappe lijk spelen of een tourtje maken. Bevorder aldus de saamhoorigheid en leg de basis voor het nieuwe seizoenhet nieuwe seizoen dat weer een aanval moet worden op de herovering van het Reserve-Eerste-Klasse- schap. Laat een rust-periode volgen, maar laten we vooral zorgen dat tijdig met de oefeningen weer begonnen wordt, b.v. mid den Juli en dat als de 2e week van Septem ber weer daar is, A.F.C. II reeds een aan tal oefenwedstrijden achter de rug heeft en met een kern-elftal kan starten. Dat voor komt dat in de loop van het seizoen zoo ontzettend veel veranderingen moeten wor den aangebracht als dit jaar is voorgeko men. iets wat, indien aldus opgezet de E.C. bergen werk en zorgen bespaart. Een paar maanden geleden schreef onze Redacteur één van zijn bekende head-lines n.l. ,,In stijgende lijn". Van het le en het 3e kan dit gezegd worden, maar waarom zou dit ook uiteindelijk niet voor het 2e gel den. De basis is er thans: zet dus het werk voort. SPELER. HET DERDE. A.F.C. 3-S.N.A. 2 6-0 V.V.A. 3—A.F.C. 3 1-5 Zooals uit het bovenstaande blijkt, kan ik wederom geen nederlagen melden en zijn wij opnieuw een stapje nader tot de eind beslissing gekomen. Er resten ons nu nog twee wedstrijden n.l. thuis tegen B.F.C. 2 en uit tegen R.O.D.I. 2. Zooals te verwach ten was heeft B.F.C. 2 geen misstap begaan, zoodat het aantal verliespunten onderling hetzelfde is gebleven. Dientengevolge moet de wedstrijd tegen B.F.C. de beslissing brengen. Voorspellingen? Ik zal mij er niet aan wagen maar het optimisme van mijn andere spelers is zoo groot, dat ik het niet zou durven mij in pessimistische zin uit te laten. Ik ben er echter van overtuigd, dat het een spannende en interessante kamp zal worden waarbij al onze spelers zich tot het uiterste zullen geven. Om nu op de gespeelde wedstrijden terug te komen moet ik beginnen met een onaan genaam feit. N.l. in den wedstrijd tegen S.N.A. welke „uit" toch een buitengewoon aangenaam verloop had, begonnen twee spe- 9 A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 9