DE EERSTE PREMIES UITGEREIKT! ontbreken, want je partner Delsen voelde zich ook al geen „half mensch" zonder je onmisbare steun. Zelf hebben we met de onbetaalbare Mr. Rausch van Ajax voor de veelomvattende administratie zorggedragen. Door aldus niet te spelen, hebben we met genoegen kunnen constateeren, dat gedu rende het verloop van de „duplicates de stemming zich in een stijgende lijn van ge moedelijke omgang beweegt. Dit is wel het mooiste resultaat van de ontmoeting tegen onze in voetbal zoo „weit überlegen" stad- genooten. Op stuk van zaken is daarom al leen dit vriendschappelijk treffen aan de bridge-tafel begonnen. Een aardig voorbeeld hoe „gemakkelijk' de verstandhouding tusschen de spelers was. Een begaafd bridge-koppel bezitten we in onzen eersten Secretaris en tweeden voor zitter. Dick en Willy bestonden het op een oogenblik door geraffineerd spel tot een groot aantal winstpunten te brengen, totdat bij het ingaan der laatste ronde het tegen partij-koppel niet spoedig genoeg aan hun tafel kwam plaats nemen. Met groot kabaal constateerden toen onze club-leiders dat de H.H. tegenstanders bang voor hen gewor den waren. De angst van Roodenburgh's koppel was echter niet zoo heel erg groot, hetgeen bij het volgend spel alras zou blij ken. Met veel kennis en wel doordacht werd door onze combinatie 4 harten geboden. Een gretige kwetsbare „dubbel van Daan Roo- denburgh werd het rake antwoord, met het gevolg, dat onze match-points fabrikanten" 5 slagen down gingen. Na dit „zoentje" keerde de rust weer terug in het gelid „Dick-Willy". Dergelijke dingen komen na tuurlijk veelvuldig voor, maar in ieder geval zullen èn Ajax èn A.F.C. hun uiterste best doen, dat ook in de toekomst nog vele her halingen zullen plaats vinden, om de gele genheid te baat te nemen, middels gemoede lijke „bridge-drives" zorg te dragen dat de prima verstandhouding tusschen rood-wit en rood-zwart bestendigd blijft. P. Onze oproep in de vorige „Schakel" heeft weerklank gevonden' Van vele kanten werden onzen administrateur Jan Bosch inlich tingen gevraagd. Dit stemde tot groote tevredenheid, welke de beste verwach tingen in het welslagen van onzen oproep deed koesteren. Hierin zijn wij niet teleurgesteld! Reeds deden de leden G. D. LANGEVOORD en P. BONKINK ons de eerste opgaven toekomen voor 2 advertenties te plaatsen gedurende een jaar. Bravo, zoo gaat het goed! De premies, uitgeloofd voor deze spontane medewerking, werden aan beide leden toegezonden! Wij rekenen nu voor het volgend nummer een nog grootere eerelijst te kunnen publiceeren. Bedenkt, A.F.C.'ers, het gaat om het behoud van onze geliefde „A. F. C. - SCHAKEL". Zie de aankondiging op blz. 13. A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 18 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 18