zur gute Quelle weer getrap, doelpuntte. Nu kwam weer de strafschoppenmisère en tafreelen van ver leden jaar voor de geest. De aanvoerder had toen de „eer" aan een ander gegund en besloot nu zelf de verant woording te dragen. De uitwerking was verrassend. Twee „klinkers" in den uitersten hoek besliste het feit ten onze gunste. Ver heugd zochten wij onze kleedkamers weer op. Deze kleedkamer leek op een renners kwartier, De inwendige mensch werd ver sterkt, de noodige hoeveelheid brood ver orberd plus eenige koppen thee en er waren er altijd wel een paar die door leuke mop pen de stemming er in wisten te houden, en zoo vervloog de tijd. Voor wij het wisten stonden wij al weer in het veld tegen H.B.S. 3. Eenige Junioren hadden in onze gelederen een plaats gekre gen, doch dit mocht niet baten. Ook nu werden de punten gedeeld (00), zoodat uit deze twee uitslagen wel blijkt waar de schoen wrong. Onze anders zoo productieve voorhoede kon op het harde zandterrein niet op schot komen en wat wij ook probeerden, niets lukte, hoewel dient toegegeven, dat H.B.S. in het veld sterker was. Doch ook nu speelde onze achterhoede een voortreffelijke partij en liet zich niet passeeren. Ik dien nog even te vermelden, dat in onzen eersten wedstrijd onze doelverdediger een paar mi nuten voor het einde werd geblesseerd, het geen hem niet belette een strafschop uit het doel te houden. Bravo Felix, keurig gedaan hoor. Verder spelen was echter onmogelijk en Rattink nam zijn plaats in. Nu moesten wij wederom strafschoppen nemen en vol goeden moed togen wij naar de bewuste stip. De eerste op ons doel werd gemist, de onze benut, de tweede werd op nieuw gemist, zoodat er nu nog slechts één balletje van de twee hoefde in te gaan om ons in de volgende ronde te brengen. Het mocht niet zoo zijn. De volgende werden gestopt en toen wij opnieuw waren begon nen, was de captain van de kook en zag geen kans den H.B.S.'er te evenaren of voorbij te streven. Gewipt, weg Zilveren- Kraai-illusies. En geen kans meer ook, dat was nog het ergste. Want toen bleek, dat wij den tweeden dag niet meer naar Den Haag hoefden te komen. Dat was nog de grootste desillusie voor ondergeteekende, en naar ik vertrouw ook voor de andere getrou wen, want dat is een feit, Zilveren Kraai- Tournooi organiseeren, dat kunnen de H.B.S.' ers. De wedstrijdleiding berustte in vertrouwde handen en alle wedstrijden wer- Het beste Heineken's bier drinkt men nog steeds in Diverse winterschotels a f 0.50 en f 0.60 i KEGELBANEN 1 EN WILHELMINA BILLARDS den keurig op tijd gespeeld. En als men zoo eens over de velden dwaalde en bij een of andere wedstrijd bleef kijken, dan bleek wel, dat alle elftallen er een eer in stelden uitgenoodigd te zijn en geen wanklank werd gehoord. Wij hopen dan ook dit jaar in de gelegenheid gesteld te worden aan deze wedstrijden te mogen deelnemen. Na afloop gingen de jongeren rechtstreeks naar huis, terwijl de overigen nog eenigen tijd in Den Haag vertoefden. Eenigen kon den zoo slecht scheiden, dat zij den volgen den dag eerst terugkeerden. Al met al was het echter een buitengewoon gezellige dag waarop wij met tevredenheid kunnen terug zien en ik meen te kunnen eindigen met de toen aanwezige dames te danken voor de betoonde belangstelling en voor de vele wijze raadgevingen, die wij van hen mochten ontvangen in zake de voorzorgsmaatregelen tegen verkoudheid, hetgeen met het oog op het weer wel noodig bleek. EFFEMM. A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 18

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 18