Pieternel. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Gut man, wat was ik er seffens van ontdaan - ioen mijn lieve Japie uit het Bestuur is gegaan. Thomasvaer: Ach ouweheb je weer een vlam Ik wou, dat er bij jou 'n nieuwe verstandskies kwam. Pieternel: Ach ja zoo heeft een ieder z'n specialiteiten Maar het zou voor ons toch zeker niet pleiten Als wij onzen ex-penningheer en baas van het tweede team Het nieuwe aar in zouden sturen zonder riem Under het hart, en met de innige wensch Hat het hem als verantwoordelijk zakenmensch Heel goed zal gaan, met dergelijke resultaten Hat we het volgend jaar weer eens over een functie kunnen praten. Thomasvaer: Na zooveel enthousiasme doe ik ook maar iets Van t voorjaar krijg je van mij een mooie fiets. Pieternel: Dank je Tommie, dan rijd ik vast veel naar veld B Het cncketveld van onze A.C.C. Daar was het dit jaar weer wonder-knus an komt een ieder met vrouw, baby of zus! Thomasvaer: Wij wenschen onze „witte broeders" veel cricket-qenot Laat de harde ballen vliegen, slaat de bats kapot. Max, Arnold en Henk gaat voort op 't ingeslagen pad Dat voor jullie zulke mooie successen had Pie ter nel: Zoo kabbelt het leven maar rustig door Ben ieder blaast z'n partijtje in 't groote koor Thomasvaer: Over blazen gesproken, de Reds-Band is weer in leven Ze zijn heilig van plan m weer van katoen te geven. Pieternel: Ik hoop dat ze veel „Hot Jazz" zullen spelen. Thomasvaer: Je bedoelt die muziek, zooals de katten krakeelen? Pieternel: Jij kent geen rythme, je houdt niet van muzikale schokken Trouwens als ,e danst, lijk je wel een beer op sokken. Thomasvaer: Ik ben liever een beer, die „Eine Schone Walzer" zinqt an een negei, die zich in krankzinnige bochten wringt. Pieternel: Monsieur Thomas, pas d'heibel, d eén houdt van Perl, Da, onze Red»-Ba„d apele „Voor elek wa, T homasvaer: ..Voor elck wat wils" is ook het devies van de Heeren vjie onzen clubavond organiseeren. W dfat, hf. devifs trekt, wordt ten volle bewezen Want het bezoek is groot en uitgelezen.

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 4