N.V. W. H. EILERS Het blijven altijd onze mooiste herinne ringen. Ja vroeger, hoor ik ze al zeggen; schei daar nu maar over uit; waren andere tij den andere opvattingen andere toe standen Nu niet zoo voorbarig. Zeg dit niet te vlug: Trek je winst uit de ervaringen van oudere leden. Kijk eens, zoodra je lid van een vereeni- ging bent, schudt dan alle „eigen ikkies" van je af en tracht in alles zooveel moge lijk één geheel te vormen, zoowel op het veld als daarbuiten. Saamhorigheid is een geboden eisch. Ik had het zooeven over training. Nog niet alle spelers van vijfde, zesde, zevende en het achtste elftal schijnen te weten, dat er elke Dinsdagavond getraind wordt, on der leiding van den Heer Frans Meijer. Over de opkomst is niet te klagen, doch 't kan nog beter. Ik mis er wat. En dan... komt vroeg, d.w.z. halfacht; voordat je het weet is het half tien. Op Woensdagmiddag is de animo voldoende, Zaterdags niet zoo. Op Woensdagavond blijven er nog veel derde elftallers weg. Waar zit dat in? De opkomst Donderdagavond eerste en tweede elftal stemt wel tot tevredenheid, doch ook dat kan nog beter. Blijft ook niet weg voor het eerste het beste buitje regen of sneeuw. Jullie behooren toch niet tot die groep van „Mooi-Weer"-voetballers! O ja, denken jullie om die beenoefening thuis te herhalen. Vijf minuten achter elkaar is voldoende. En dan zie eens het boek „De Uruquees" ge schreven door K. Spierings, ter lezing te krijgen; dat is mooi en zal nuttig blijken te zijn. Now boys play up, and good luck. P. SCHEEPENS. ELECTRO- MOTOREN EN SCHAKELTOE >LectROTEX:HNlSCHÈ::rAe»?iÈkV. EEN LEI IJDERS-R APPORT. Datum: 12 November 1933. Wedstrijd: A.F.C. Adsp. CB.D.K. Adsp. Uitslag: 5—0. Opstelling: Joele, Boomgaard, Stallman, Mouwen, Borghardt, Geelhuizen. Wijnkoop, Brouwer, Hooyer, le Comte, Kohier. Bijzonderheden (niet opkomen, wangedrag, uitblinkers, enz). Invallers niet aanwezig. Ik had het genoegen bij dezen wedstrijd aanwezig te zijn. Zooals bekend was de op stelling geheel gewijzigd. Vandaar deze fraaie uitslag. Keeper zeer goed. Wat de paal er niet uithield, haalde hij er uit. Backs zeer trapvast. Wanhopig voor de tegenpartij. Middenlinie als een rots. Vooral de spil was buitengewoon. Voorhoede, 't is licht te be grijpen, was phenomenaal. De voorzetten van de links- en rechtsbuiten waren af. De bin- nenspelers hadden met veel pech te kam pen. Zij schoten geweldig hard, maar alles zat tegen. Wat er niet van de deklat en van de palen terug in het veld kwam, was ontelbaar. En nu de midvoor: een pracht speler (genre Lungen). Neemt drie, vier spelers in 1 vierkanten meter. En een schot! Links en rechts, maar heeft één fout, hij lijkt in het veld wel Willem de Zwijger. Maar och, wie heeft ook weer die 5 doel punten gemaakt? Ik had het bijna vergeten. De tegenpartij was zoo vriendelijk geweest om niet op te komen. En daar moet je nu zoo vroeg je bed voor uit. DE „LIJDER". Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductiel! - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 15