FLATS vanaf Fl. 800. - 99 nog even gauw op 126, toen Oliver voor een gelukkige doch harde 37 werd uitge- vangen en A. Harker met 6 not out bleef. Dat Quick zoo vlug zou uitzijn, had de ergste chauvinist niet kunnen voorspellen en nog veel minder durven denken. Voor een magere 25 runs hadden allen een beurt gehad, nummer een was met 6 topscorer. Het heeft den heeren echter ook niet mee gezeten. Harry Prent deed een prachtvang op cover point en Maas den Hartog werd voor een dubieuze l.b.w. uitgegeven, terwijl Fiege op een harden slag op leg door A. Harker werd ingerekend en W. Staats een goede eenhandsche vang deed. Zooals van zelf spreekt waren de bowlingcijfers om te likkebaarden, te weten H. Oliver 7 voor 10 en P. Sanders 3 voor 9. In de follow on liet Quick zich van veel betere zijde zien; er werd uit een ander vaatje getapt, er werd voorzichtig gespeeld en slechts de minder goede ballen werden afgemaakt; alleen de eerste man was gauw weg (1 voor 1), doch de overige kwamen allen in de dubbele cijfers (4 met 14 runs) en voor het verlies van 6 wickets was de inningsneder laag voorkomen. Het bowlen was goed ge weest, het fielden ook wel, doch dit zakte tegen het einde tamelijk af. Met inbegrip van 2 extra's was het totaal 103. Bowling cijfers: H. Oliver 1 voor 47, P. Sanders 4 voor 37, J. Börnemann 1 voor 12 en F. Riechelmann 0 voor 4. DE FEESTDAG VAN 30 JULI 1933. Van mijn geachten captain ontving ik opdracht om verslag uit te brengen over datgene wat zich in A.C.C.-kringen meer speciaal in den kring van het tweede elftal Zondag 30 Juli 1933, buiten den wedstrijd tegen V.V.V. 3 afspeelde. En dat is heel wat! En dus zet ik mij, weliswaar nog ietwat doezelig, tot het vervullen van deze taak. Maar ik steek van wal. Voor sommige heftig bij den wedstrijd van Zondag geïnteresseerde A.C.C. ers be gon de match reeds Zaterdagavond. Ik ken er minstens één, die dien nacht niet lekker heeft geslapen. Het tweede was tegen kwart voor elf op het veld gecommandeerd, zoo dat we tegen half twaalf compleet waren. Captain Eysvogel verzamelde alle spelers om zich heen in de kleedkamer en overhan digde met welgekozen hartelijke woorden aan onzen ouden, eeuwig jongen, Ingklis Arkell een „zijden" pet met zilveren ster, ter herinnering aan de door Arkell genomen hattrick tegen V.R.A. 3 op het Stadion. En men kon het Arkell aanzien, de tot hem ge sproken woorden waren hem méér waard dan de pet. En toch waren die woorden niets meer dan de waarheid, want men- schen die de sportiviteit zoo onder alle om standigheden hoog houden als Inglis Arkell, zijn dun gezaaid. In voor- en tegenspoed altijd een goed humeur en wanneer een batsman zijn bal voor 6 slaat hetgeen ook wel eens gebeurt dan klinkt aller eerst Arkell's „bravo". Moge het Arkell gegeven zijn nog eenige jaren zijn beste krachten aan onze club te wijden; menschen als hem kunnen wij moeilijk missen. En de ster is zoo aangebracht, dat er nog ge makkelijk een paar bij kunnen. Arkell speelt thans ca. VIJFTIG JAAR cricket en still going strong. Hoevelen zullen het hem nadoen? Daarna begon de wedstrijd, na afloop waarvan Arnold de eerste felicitatie s in ontvangst had te nemen. Geborreld werd er ditmaal in American, waar al spoedig een vijf-en-twintig-tal A. C.C.'ers blijk van belangstelling in de over winning en in de borrels kwamen afleggen. Tegen kwart over zeven werd koers gezet naar Kempinski, waar een af- met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken TF HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEONARDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT I A.F.C.-ers SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 22884 - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 13