PAPIEREN ning; een inningsoverwinning mocht het echter niet worden. V.R.A. opende en de eerste batsmen hielden het vrij lang uit, eerst op 32 valt het eerste wicket. Als ook het 2de wicket is gevallen, is de tegenstand gebroken en zit V.R.A. al spoedig voor 62 aan den kant. H. Oliver 4 voor 23, P. San ders 6 voor 24, J. Börnemann 0 voor 14. H. Prent en W. Staats overschreden dit totaal vóór A.C.C. haar eerste wicket kwijt was. Toen Sanders W. Staats (23) had vervangen vloog de score snel omhoog. Harry Prent rammelde een solide 57 bijeen en Sanders bleef met een kalme 33 not out; hij sloot de innings bij den stand van 4 voor 141. Tevergeefs werd getracht het begeer de derde puntje in de wacht te sleepen. V.R.A. speelde uitermate voorzichtig en na één uur prikwerk gaf A.C.C. den strijd om het 3de puntje op. Het TWEEDE hakte V.R.A. II met in nings in de pan, niettegenstaande de tijd door den regen wel wat was ingekrompen. Ook hier opende V.R.A. Behalve H. War ners (32 not out) konden de V.R.A.-ers het bowlen slecht hebben en het V.R.A.- team zat voor 59 runs aan den dijk. E. Ing- lis Arkell bowlde uitstekend en verrichtte onder veel bijval de Hattrick. Proficiat, de zijden pet zal je best staan. Zijn cijfers wa ren: 6 voor 13, v. Steenbergen 2 voor 15; J. Buijs 0 voor 1, Henk Kappelhoff 1 voor 8 en J. v. Gelder 1 voor 13. Zeker van hun zaak gingen de A.C.C.'ers naar de mat. De eerste 5 kwamen allen in de dubbele cijfers te weten: L. J. Fürstner 14, J. v. Gelder ll! Henk Kappelhoff 32, A. Eysvogel 23 en J. v. Steenbergen 13. Henny Immig legde tot slot het hout er ook nog op en bleef met 24 not out, toen de captain op 137 de in nings sloot. De tweede innings van V.R.A. was slecht, maar A.C.C. was thans niet al- leen het bowlen maar ook het veldwerk uit- stekend, daar het 3de punt er bij moest. Ing- lis Arkell bowlde wederom 6 voor 13 en v. Steenbergen 1 voor 10. Het EERSTE is er in geslaagd ten twee de male, en thans op overtuigende wijze, Quick te verslaan. V.V.V. werd kampioen, daar geen der andere clubs haar totaal meer kan behalen. Proficiat V.V.V., dat is verdiend door het constante spel geduren de het geheele seizoen. A.C.C. verloor den toss en moest eerst batten. W. Staats was ditmaal spoedig en nog wel voor 0 verdwenen, iets wat wel heel erg tegen zijn gewoonte indruischt. J. v. Steenbergen kwam in en sloeg een ste vige vier, doch bij de volgende bal rende hij te snel en ging run out. P. Sanders ver dween op zijn derde bal voor 0 en A.C.C. had een totaal van 7 runs voor 3 wickets; dat was toch wel heel erg angstig. Harry Prent kreeg thans gezelschap van Nico Selles en dat bracht verbetering en opleving Toen Selles voor een rustige 11 uitging wees het scoringbord ten minste al 39 aan. Met Riechelmann op de mat werden niets dan eentjes gescoord, dank zij het uitmun tende veldwerk van Quick. Eindelijk, na de lunch, werd Harry door Collard gebowled; hij had een solide en rustige 41 gescoord; eenige keurige slagen op off zijn het vermelden alleszins waardig. Nauwelijks was H. Oliver ingegaan of F. Riechelmann verdween l.b.w. voor 11 runs. Na 3 runs gescoord te hebben werd A. Eysvogel op gelukkige voor hem al bui tengemeen ongelukkige wijze gestum- ped. Intusschen gaf H. Oliver eenige for midabele klappen ten best, waaronder 2 zessen. D. Prent maakte vlug 4 runs en J. Börnemann was spoedig heen voor 1. Met Harker op de mat kregen wij een Èngel- sche innings te zien en kwam het totaal van A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 12