"Vis ci visTiisclunslct 166 runs op. Bowlingcijfers: Jo Immig (zie boven), A. Sabelson 2 voor 6, J. Buys 3 voor 53; H. Smale, Piet Disselkoen en G. Prent konden geen succes boeken. Het lag in de lijn der verwachtingen, dat A.C.C. thans voor een 20 runs aan den kant zou zitten, maar de heeren waren buitengewoon op dreef en lieten zich niet zoo heel gemak kelijk onder den voet loopen. Er kwamen zelfs 4 batsmen in de dubbele cijfers, te we ten: F. de Kruyf met 11, A. Hoogerwoord met 10, P. Disselkoen met 14 en A. Sabel son met 17. M. de Bruin bleef met 4 not out. Er was niemand met 0, een record voor A.C.C. 3. Het totaal was 92 geworden en A.C.C. kreeg natuurlijk de follow on. Er was nog een anderhalf uur speeltijd; de juiste tak- tiek was dus prikken, prikken en nog eens prikken. Met veel succes werd dit systeem in practijk gebracht; er waren wel verschil lende goede slagen, maar gerund werd er wijzelijk niet. Voor de tegenpartij was een en ander nu niet bepaald enerveerend, maar 't was voor A.C.C. de eenige manier om aan een inningsnederlaag te ontkomen, het geen metterdaad gelukte. Toen er nog een kwartier gespeeld moest worden, gaf K.N. S.M. er de brui aan. Het VIERDE heeft het tegen de Incasso- bank niet tot eene overwinning weten te brengen; ja ontsnapte zelfs aan een neder laag door den tijd uit te spelen. De I.B. opende en op 3 voor 9 zag 't er voor A.C.C. heel aardig uit. Engel Jr. en R. v. d. Bosch staken echter een spaak in het wiel en de score ging vlug omhoog. Het werd 5 voor 107. I.B. sloot de innings op 8 voor 126. Het veldwerk bij A.C.C. was slecht; ver schillende geheide catches werden gemist. Bowlingcijfers: P. Sanders 4 voor 45; P. Nauta 3 voor 57 en Jo Immig 1 voor 19. I.B. had veel te laat gesloten; er was nog 1J4 uur te spelen. De kans op een draw werd echter klein toen Brusse en Nauta voor 1 aan den kant zaten. Mijn hartslag werd erg onregelmatig en gejaagd. Sanders en Jo Immig speelden echter kalm alsof er geen vuiltje aan de lucht was en hielden het vrij lang uit. (Sanders 30, Iimmig 5). F. v. d. Kruyf hield ook nog even zijn wic ket op en sloeg 12 runs. Het was toen al spoedig 6J4 uur en het zaakje was gepiept. Met het resultaat kan het vierde dubbel en dwars tevreden zijn; in de eerste wedstrij den was het veldwerk stukken beter. Aan supporters ontbrak het niet en het weer was buitengewoon. Heeren, de volgende maal beter, denkt om de eereplaats. Het EERSTE boekte weer een overwin- Q ii A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 11