Alle Drukwerken voor den Handel Stille Kracht. overige 3 wedstrijden het maximum van zijn kunnen te geven. Dus geen zelfgenoeg zaamheid maar hard, intensief werken van het begin tot het einde, met een groote do sis temperament. Ten opzichte van den wedstrijd zelf nog het volgende. In de eerste helft domineerde R.C.H. en speelde een vlot spel, vooral open spel. Tot doelpunten kwam het echter niet, hoewel hachelijke situaties niet uit bleven, maar gelukkig goed werden opge lost. Onzerzijds brachten we het tot een buitenspel-doelpunt, dat terecht werd afge keurd. De 2e helft werd met animo met dubbel- blank begonnen en nu was het woord meer aan ons. Ofschoon R.C.H.'s keeper geen 'd te zekeren indruk maakte, wisten we dit toch niet uit te buiten. Han Ruys benutte een goedliggende bal om hard en onverwachts in te schieten, waarbij de bal tusschen kee per en paal bekneld raakte en doorschoot. Wij bleven in de meerderheid, doch kon den onze voorsprong niet consolideeren, hoewel er wel kansen waren. Een mislukte aanval onzerzijds bracht R.C.H. naar on zen kant, en een even slecht opstellen van onze achterhoede bracht de gelijkmaker (1 1). Intusschen was Buising uitgevallen en door Langevoort vervangen, even later gevolgd door Dorenbos (beiden tengevolge van verwondingen), die door den jeugdigen v. Bragt werd vervangen. R.C.H. kwam weliswaar in de meerderheid maar kon het ook niet meer tot doelpunten brengen, ook niet toen Dio Hermers ean moeilijke situa tie moest oplossen door voor zijn tegen stander weg rakelings langs eigen doel te koppen. Het was en bleef 11. En nu zult U vragen? Wel dat is gauw gezegd. Goed oefenen, zelfvertrouwen heb ben en met verdubbelde energie op 13 of 14 Mei aangepakt tegen Spartaan II uit. Alvorens voor heden te sluiten, zij nog een speciaal woord vermeld omtrent Her- N.V. DRUKKERIJ ,,'T KOGGESCHIP" N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. man Fürstner, die tegen Zeeburgia II zijn laatsten wedstrijd voor A.F.C. meespeelde om eenige dagen later naar Indië te ver trekken. Reeds op onzen clubavond met dames werd Herman gehuldigd en een aandenken namens de vereeniging aangeboden. Ook ons 2e elftal wilde tegenover Herman gaar ne toonen, dat een goed clubvriend ons ging verlaten, en bood hem in de rust van voor noemden wedstrijd, bij monde van den aan voerder een kleine herinnering aan. Her man, ongetwijfeld krijg je ook deze regels onder je oogen. Je prettige rustige karakter was oorzaak, dat je een gezien medespeler was, waarop altijd als een rots gebouwd kon worden. Ik ben overtuigd, dat je aan je A.F.C.-tijd, zoowel in le als 2e en lagere elftallen, prettige herinneringen zult bewa ren, en dat je onze degradatie-verrichtingen met meer dan gewone aandacht zult volgen. Herman, het ga je goed daar in het Verre Oosten, en laat diezelfde beheerschtheid je in je leven dikwijls tot zege strekken, zoo dat wij hier goede berichten van je zullen mogen hooren. SPELER. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe DIT BLAD WORDT VERZORGD DOOR DE Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang ia. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop) 9 A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 9