FLATS A.F.C. II speelt degradatiewedstrijden. vanaf Fl. 800. - Zes jaar lang hebben we steeds met uiter ste inspanning van krachten geprobeerd de fatale laatste plaats te ontgaan en meer dere jaren was het 't laatste halve uur van den loen competitiewedstrijd dat moest be slissen. Het 6e jaar is ons noodlottiq qe- worden. In den wedstrijd tegen Haarlem II thuis, die uitmaakte welk lot ons deel was, wisten we een 1—0 voorsprong met de rust te verkrijgen, die echter ca. een kwartier na de rust te niet werd gedaan en door de Rood- broeken werd omgezet in een 3—1 stand ten hunnen gunste. Een mooi doelpunt van Brouwer kwam te laat om nog een gelijken stand te forceeren, en met een 3—2 neder laag moesten wij het veld verlaten. Onze slotcompetitiewedstrijd tegen Zee- burgia II, waarbij niets meer op het spel stond, eindigde met 32 in ons voordeel. Het spel was echter zeer slecht. Intusschen is ook reeds onze eerste de gradatie-wedstrijd gespeeld tegen R.C.H. II, met als resultaat een 1 1 uitslag, waar mede schrijver dezes in eerste instantie zeer tevreden is. Het toeval wilde, dat onze geheele ach terhoede n.l. Haaxman, Stradmeijer en Bos atwezig was door verwondingen en mede tengevolge van Herman Fürstner's vertrek naar Indië, moesten nieuwe krachten naar voren worden gebracht. Op zichzelf beschouwd kan A.F.C. zich gelukkig prijzen dat er in onze gelederen zich nog spelers bevinden die inderdaad 2e elftal waardig zijn, en zich in een moeilij ken eerste degradatiewedstrijd weten aan te passen. Temeer stemt dat tot tevreden heid, daar het juist jongeren zijn, die deze taak op zich kregen. Het trio Burger-Breed- veld en Bulsing heeft zich dan ook behoor lijk van zijn plicht gekweten, want werke- ijk, dergelijke degradatiewedstrijden zijn meer plicht dan onverdeeld genoegen al moet ik er onmiddellijk aan toevoegen, dat K.^.rt. qua tegenpartij tot onze fairste te genstanders altijd heeft behoord en ook j.l. Zondag behoorde. Laat bovengenoemd drietal nu echter speciaal bedenken, dat dit resultaat noq slechts een begin is, en dat om een reputa tie te vestigen, het noodig is om ook de met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken "TE HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT leonardostraat OF TITIAANSTRAAT A F.C. ets SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat I huis, Tel. 22884 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 8