Het Tweede mag niet degradeeren. Weest allen van de enorme belangrijkheid van de ze wedstrijden doordrongen. A.F.C. ver trouwt op jullie! Wij hopen in ons volgend verslag te kunnen melden „A.F.C. 2 handhaaft zich". De tanden op elkaar. Het kan, het moet! TRAININGS-COMMISSIE. DEGRADATIEWEDSTRIJDEN A.F.C. 2. Een korte oproep. Leden en donateurs van A.F.C. Ons tweede elftal staat voor de moeilijke taak haar plaats in de Reserve EersteKlasse te moeten verdedigen tegen sterke kampioenen. Het elftal moet in deze zware wedstrijden gesteund worden. Dit keer geen S.O.S. voor het Eerste, maar een noodkreet voor het Tweede. A.F.C.-ers, kent Uw plicht. Komt allen op naar de degradatiewedstrijden van A.F.C. 2 en moedigt onze jongens enthou siast aan. De geheele A.F.C. moet medele ven. Wij rekenen op U! TRAININGS-COMMISSIE. TRAINING. Wij deelen hierdoor mede, dat de Trai ningsavonden, zooals deze tot nu toe waren vastgesteld, nog gedurende de maand Mei onveranderd zullen voortduren. In de volgende Schakel zullen wij ver moedelijk het programma voor de a.s. zo- mertraining bekend maken. Ter geruststel ling kunnen wij reeds mededeelen, dat wij in elk geval een „voetbalpauze" zullen hou den, dat de ballen zullen worden opgebor gen, en dat wij een tijdje niet meer aan voetbal zullen denken. Maar zoover zijn wij nog niet. Ons eerste moet in Mei nog haar laatsten competitie wedstrijd spelen, en wij vertrouwen op een overwinning om hierdoor op een behoorlijke plaats op de ranglijst te kunnen eindigen, wat een mooi besluit van een mooi en ge zellig seizoen zou zijn. Wij vertrouwen totaal op onze tweede elftalspelers; dat zij in de komende weken de training regelmatig zullen bezoeken en alles in het werk zullen stellen om zoo fit mogelijk in de zware degradatiekampen uit te komen. Jongens van het tweede, speelt voor wat je waard bent, doe het onmogelijke, vecht je plaats in de Reserve Eerste Klasse. Dit is jullie eer, dit is een groot A.F.C.-belang. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 7