1 WAT IEDERE A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN. De zware strijd van ons tweede. Het vierde elftal kampioen. 1 De laatste wedstrijden van ons eerste elf tal hebben niet die resultaten gebracht, wel ke wij ons ervan hadden voorgesteld. Het gelijke spel tegen Hercules en de onverdien de, onfortuinlijke nederlaag tegen Bloemen- daal deden de kans op de 4de plaats in rook vervliegen. Er zal nu zelfs nog van „Alphen gewonnen moeten worden, willen we niet op een der onderste plaatsen eindi gen. Ik vertrouw, dat onze eerste elftal- Iers er alles op zullen zetten, om het sei zoen eervol te besluiten. Voorloopig zal intusschen de aandacht van alle A.F.C.-ers gericht blijven op den moeilijken strijd, welken ons 2de tegen de kampioenen der reserve 2de klasse te voe ren krijgt, n.l. tegen R.C.H. 2 en Spartaan Berhjk gezegd, heb ik tot het laatste toe vertrouwd, dat men zich nog bijtijds naar boven zou werken ,doch het heeft niet zoo mogen zijn. Toch heeft dit elftal door ver scheidene goede overwinningen, klinkende overwinningen soms, getoond dat men een behoorlijk partijtje kan spelen. We behoe- OFFICIEEL. CLUBBLADEN. De vereenigingen aan welke de „A.F.C.- Schakel" wordt toegezonden, worden be leefd verzocht een ruilnummer hunner club bladen te zenden aan I. H GALAVAZI, Da Costakade 58, A'dam (W.). A.F.C. SCHAKEL. De A.F.C. Schakel zal voortaan den lOen van elke maand verschijnen. Copy moet uiterlijk den 3den in het bezit der redactie zijn. 6e JAARGANG No. 10. Kan iemand Toon van Seventer helpen aan „de Schakel", 6e Jaargang No, 10? ven dus niet te wanhopen, maar dan moet er ook gestreden worden. Ik kan niet ge noeg herhalen, dat het een groot, zéér groot belang voor onze club is, dat het 2de elftal zijn plaats behoudt, afgezien nog daarvan dat onze tweede-elftallers zelf lie ver in de hoogste reserve-afdeeling zullen uitkomen. Er staat dus veel op het spel, veel dat waard is om alle krachten voor te geven. Met het belang, de eer van A.F.C., met de lange geschiedenis van ons 2de in de re serve eerste-klasse voor oogen, zullen de spelers hun plicht weten. Goede voorberei ding, eendrachtig willen en bovendien het medeleven van alle A.F.C.-ers, waarvan ve- ongetwijfeld niet zullen ontbreken om onze jongens aan te moedigen, ziet daar wat -J, de komende zware wedstrijden noodig Valt er overigens van de prestaties onzer elftallen niet veel meer te vertellen, één bijzonder feit dient hier speciaal naar voren te worden gebracht, n.l. het kampioenschap van ons 4de elftal. Onder leiding van Horn slaagde dit elftal er evenals vorig jaar in, het kampioenschap van zijn afdeelinq Res. 1ste Klasse A.V.B. te behalen. Op onzen uitgebreiden clubavond heb ik dit elftal reeds woorden van lof toegesproken, maar ook op deze plaats wil ik het nog even her halen: „Jongens, wij zijn trotsch op jullie kampioenschap! Jullie hebben er zelf sport- vreugde aan beleefd, je kunt met tevreden heid op je prestaties terugzien, maar ook je club is er blij mee. Persoonlijk dank ik Horn c.s. nog voor de vervulling der belofte om er voor te zorgen, dat ik weer een kam pioenschapsdiploma in ontvangst zou kun nen nemen. Jammer is het, dat dit elftal geen promotiekans heeft en daarbij van onze hoogere elftallen afhankelijk is. De eerste plaats van het 4ae, de 2de plaats van het 3de, kijk, dat zijn toch be moedigende symptomen. Men mag tenmin- ste gegronde hoop koesteren, dat uit deze elftallen bruikbare krachten voor ons 2de zullen groeien. Van het grootste belang is I-J 1*- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders; - 2 -

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 2