C^IFÉ KONINGINNEWEG 212 Een Eilzug bracht ons naar Andernach; ook nog een heele trek. Maar de stemming zat er nog best in, al werden de keeltjes reeds wat rauwer. In Andernach weer een dik uur wachten, weer een overrompeling van de wachtkamer en als noodzakelijk qevolq weer bier. Dan eindelijk de „Bummel" naar Mayen, U weet wel zoon treintje, als je nog wel eens in de „Fliegende" afgebeeld ziet. De organisatie was echter puik in orde. We zaten weer alle tezamen, gereserveerd, en dank zij de noodige muzikale prestaties van eenige reisgenooten zat ook dit laats'e eindje er spoedig op. Om half twaalf dan eindelijk waren we op onze plaats van be stemming, waar we door onze gastheeren werden afgehaald en naar het Hotel „Zur Reichspost werden geloodst, waar we al lerhartelijkst werden ontvangen. Er was ge weldige reclame voor ons gemaakt, waarbij vooral de nadruk werd gelegd op de „vele" Reprasentiven unserer Mannschaft. Overal in het stadje hingen groote aanhangbiljet- ten en de Mayener Zeitung, waarvan we al- Jen een exemplaar ten geschenke kregen wijdde bijna 2 volle kolommen aan onze komst en behelsde o.m. een hartelijke wel komstgroet, die door de goede zorgen van een in Mayen woonachtige Hollandsche dame ook in het Hollandsch afgedrukt was. In het hotel was groot feest, daar de con- curreerende vereeniging „Rheinland" dien middag tegen het sterke „Benrath" gespeeld had en de Benrathers hun 10—1 overwin ning enthousiast vierden. Dank zij de stren ge training van Piet werden de spelers ech ter direct na het avondeten onder de wol gestuurd, wat ook wel noodig was, want het was een vermoeiende reis geweest en tusschen alle bedrijven was het al over eenen geworden. Onze beter getrainde sup porters bleven echter nog wat acte de pre sence geven en gaven in de gauwigheid nog een exhibitie van den soepel en stijl, waar mee in A.F.C.-kringen geknobeld wordt. Ha een hartroerend afscheid van de bar trokken we ons eindelijk ook in onze keurig ingerichte appartementen terug, doch ook hier was ons geen lange rust beschoren, want eenige kerksche jongelui vonden het s morgens vroeg noodzakelijk hun goede in tenties dusdanig luidruchtig te onderstrepen dat in no time het heele hotel weer in rep en roer was. Waar we nu eenmaal niet voor een rustkuur naar Mayen getrokken waren en het bovendien schitterend weer was, ga- en we Orpheus maar vacantie en maakten een wandeling door het pittoreske stadje, dat vooral bekend is wegens zijn eigenaar dig gebouwde scheeve toren (ik wensch hierbij nog op te merken, dat al onze spe lers onder eede kunnen verklaren, dat deze toren zoowel bij dag als bij nacht scheef is). Waar we allen dassen in de AFC-kleu- ren droegen, liepen we natuurlijk direct in de gaten en hadden we veel bekijk. Het noodlot wilde, dat we door een Heer wer den aangesproken, die na de gebruikelijke inleidende woorden vroeg of we hem niet aan een goede Hollandsche sigaar konden elpen. Het bleek de voorzitter te zijn van de bovengenoemde vereeniging Rheinland en onze secretaris was er natuurlijk de man niet naar om een dergelijk verzoek van een collega-bestuurder af te slaan. Als dank onthaalde Herr Becher ons op een flesch bekt, zoodat we om half elf al aan het Fruhschoppen waren en het eigenlijk jam mer was dat de gemeenschappelijke lunch ai om half twaalf was vastgesteld, zoodat deWam962611'9 Samenzi,n een ontijdig ein- Na de lunch maakten we gezamenlijk nog een ommegang door de stad en brachten ten slotte ook een bezoek aan het veld, dat schitterend aan den voet van een bergwand NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 16

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 16