HEEFT DE LEIDING The Prince o HEERENMODES CEINTUURBAAN 318 JOS BRANS IN Boekman niet. De bal werd nu slecht afge werkt voor de goal getrapt. Een uitgespro ken foutieve beoordeeling van den scheids rechter. Trouwens werd Charles bij een flink doorzetten nog eenmaal in het strafschop gebied grof gevloerd, ook daar had arbi traal ingrijpen niet mogen uitblijven. Even willen wij nog vermelding maken omtrent het „charching van professionals in het algemeen. Zoolang als halfbacks en voorhoede gezamenlijk opereeren in het fijn doorgrond spick en span spelletje, zijn het de onschuldigste wezens van de wereld. Hoe groot is de tegenstelling indien de tegenpartij in de buurt van hun eigen straf schopgebied iets te ondernemend wordt. Daar staan meestal een serie geniepigheden ter beschikking, welke den amateur-voet ballers geheel vreemd zijn en waartegen in het algemeen te zwak wordt opgetreden. Intusschen heeft Charles aan het eerste doelpunt zijn volle medewerking verleend. Nadat de bal door den rechtsbuiten goed was voorgezet, stormde Charles naar voren en de back, met zijn gezicht naar eigen doel staande, werd voldoende door Ch. (niet door den centervoor, Telegraafverslagg.) gehinderd, zoodat hij bij een mislukte po- ging om den bal over zijn schouder te spelen, de bal recht in eigen doel schoot. Later pas kwam voor Ch. het groote moment. Wederom wurmde zich de recht- binnen langs de Admira-verdediging, een lukraak omhaal volgde, waarna een moei lijk te bereiken voorzet volgde. De centervoor was meters te laat, doch vlug werkte Ch. zich in diens positie mid den voor de doelmond; trappen ging niet meer; toen een mooien gestrekten duik- een prima geniale kopbal van onzen middenvoor vloog rakelings langs de paal. Dat was voetbaltechniek van de bovenste plank, ,,anticiptation van de eerste soort. Wanneer dat ding had gezeten, zou de wereld op z n kop gestaan hebben, nu was het een uitgerekt: hèmet een weiniq handgeklap. Het was niet wat je noemt een goede wedstrijd, heelemaal geen goed zuidelijk elftal en zeker geen Charles Lungen die speelde voor wat hij waard is. Een volgende keer als centervoor ,,on your Shoes Charles!! BETWETER. INDIAN SUMMER. Er zijn van die momenten, waarin de stil te loodzwaar hangt en iedereen iets tracht te vinden om deze „het koste wat het kost" te verbreken. Ziet hier de toestand, waarin wij ons bevonden op een onderonsje. Nog zie ik voor mij het gelaat van een der meeaanzittenden, waarop de inspanning van het denken stond ingegroefd. Het ge zicht trof me, ik keek aandachtig, langzaam aan, zag ik de groeven wegtrekken, nog even een zenuwachtige trekking om de mond tn schuchter klonk het „Ik ben jarig, ik geef een rondje Niets is meer normaal, dan dit, hiermee bedoel ik natuurlijk dat „Jarig zijn"! Iedereen heeft éénmaal in het jaar zijn ge boortedag en wil deze vieren. Doch dit ge val overtrof alles. Het is mij echter thans duidelijk geworden, dat je ook een week lang door reclame de aandacht kunt trek ken. Wij waren dien middag evenwel zeer bescheiden en deden opgetogen om den „patiënt niet teleurtestellen. Hij heeft zijn doel bereikt. De spanning was gebroken, de tongen kwamen los, en vernamen wij het groote nieuws. Het groote nieuws, waarbij alle verjaardagen ver in het niet zonken. Want, lezer Galavazi is 12J^ jaar getrouwd en dit feit is de aanleiding geworden, dat ik zij het angstvallig mijn pen heb gegrepen, ten 1ste omdat ik deze gelegenheid niet voorbij wilde laten gaan, om hem met zijne echtgenoote nog vele gelukkige jaren toe te wenschen. doch ook om hem mijn oprechte bewonde ring te toonen in zijn streven en kunnen ter wille van A.F.C. Het bruidspaar leve lang! A A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! 14

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 14