WAT IEDERE A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN. De resultaten van onze KN.V.B.-Elftallen. Nieuws van Bromilow. Zoo is het pleit dan voor dit seizoen weer beslecht. Baarn bezet definitief de laatste plaats, terwijl H.F.C. ongeslagen het kampioenschap wist te behalen. Zelf heb ben we, mits uit de resteerende 3 wedstrij den nog eenige puntjes gehaald worden, nog kans op een behoorlijke plaats. Gezien onzen spelvorm van den laatsten tijd, lijkt dit zeer goed mogelijk en de spelers zouden zich daarmede zelf de mooiste en de meeste voldoening gevende belooning voor de moeiten en opoffering, welke zij zich in dit seizoen getroost hebben, toekennen. Sinds de laatste „Schakel" heeft ons eer ste elftal slechts 2 wedstrijden gespeeld, n.l. H.F.C. thuis en D.W.S. uit, waarvan de eerste met 74 werd verloren, doch de an dere met 2T werd gewonnen. Deze over winning zij moge dan, zooals ik hoorde, geflatteerd geweest zijn is opzichzelf een mooi resultaat. Blijkbaar heeft onze verde diging den voortdurenden druk goed weten te weerstaan, terwijl onze aanvallen aan houdend gevaar voor de tegenpartij ople verden, hetgeen ook door de winnende goal van Charles bewezen werd. Ons hernieuwd contact met voetballend Spaarndam sinds lang hadden wij de Spartaan in de competitie niet meer ont moet, terwijl wij zelfs tegen D.W.S. nog nooit waren uitgekomen is van dien aard geweest, dat wij deze tegenstanders in de toekomst weer gaarne zullen ontmoeten. We hebben de te verdeelen puntjes eer lijk gedeeld. Deze wedstrijden behoorden tot de beste, welke wij hebben gespeeld, hetgeen niet weinig daaraan te danken is, dat alle vier zich door een prettige verhou- ding, zoowel binnen als buiten de lijnen heoDen gekenmerkt, zoodat de spelers daar op zonder twijfel met genoegen zullen te rugzien. De wedstrijd tegen H.F.C. bracht ons ook weer een mooien voetbaldag, met een ver- lengstukje. Het is op ons veld aan den wan delweg bij een competitiewedstrijd nog nooit zoo vol geweest en dit is een succes op zich zelf. De uitslag was een teleurstelling want ik geloof, dat de meerderheid in A.F. C. een overwinning verwacht had, hetgeen na het goede spel in de voorafgaande wed strijden ook wel begrijpelijk was. Onver wachte omstandigheden deden echter hun ongunstigen invloed qelden. Ten eerste kon Arie Waayer, ondanks zijn vlijtig werken, ons van Nek, die door een verkeersonge val voorloopig uitgeschakeld werd, niet doen vergeten. En dan Charles! Stel U voor, door de mist lig je urenlang voor den Waterweg en je voelt langzaam maar ze ker het noodlot naderen, dat je niet op tijd op het veld komt. Eindelijk aan land. De trein kan niet snel genoeg gaan. Taxi naar den Wandelweg en dan te zien, dat men juist begonnen is. dus alle moeite en opoffe ring vergeefsch! Ten overvloede aanschouw je dan nog, dat je elftal achter raakt. Als je dan in de 2de helft kans krijgt om mee te doen, dan is de goede concentratie ver te zoeken. Dat ook ons elftal den ongunstigen in vloed van de vóór den wedstrijd ontvangen mededeeling, dat Charles niet met den boot trein was meegekomen, onderging, en aan zelfvertrouwen inboette, behoeft wel nau welijks betoogt te worden. In de H.F.C. er las ik het volgende: „Amsterdam gaf ons een goede gelegen heid het spel van den zoo zeer geroemden Lungen met dat van Koper te vergelijken. Alhoewel L. eerst na de rust van de par tij was, konden we de speelwijze van onzen midvoor, die, door zijn bewaking tactisch achterblijvende, veel meer kansen voor zijn clubgenooten schiep, meer bewonderen, dan die van den A.F.C.'er." A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 4