REUK il CAFÉ „ROYAL" KONINGINNEWEG 212 NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 loopig nieuw bestuur gekozen werd. Dat de heeren, die zich thans bereid verklaard heb ben zitting te nemen, veel succes toege- wenscht, spreekt vanzelf. Hun taak is niet gemakkelijk, doch niet zoo zwaar als het wel lijkt. Hopelijk zal het thans alle gewenschte medewerking en steun der leden gaan on dervinden. Indien soberheid wordt betracht, is er nog een kans tot slagen. Een kans, des te grooter als de leden nu gaan medewer ken. Ik hoop het voor het bestuur, voor de A.C.C. en voor het Cricket in Amsterdam. Voor ik overga de gespeelde wedstrijden der verschillende elftallen te bespreken, maak ik nog eerst gewag van gebeurtenis sen, die zich in 1932 hebben voorgedaan en het vermelden waard zijn. De heer Harker werd in het vertegen woordigend elftal van den Amsterdamschen Cricketbond tegen een Flamingo-elftal ge kozen, terwijl de heer P. Sanders Sr. en Oliver voor een N.C.B.-elftal tegen de Free Foresters te Amsterdam mochten spelen, den heer Oliver de eer ten deel vallend om als aanvoerder van het N.C.B.-elftal te mo gen optreden. Een zeer eervolle onderschei ding. Tevens werd de heer Oliver waardig gekeurd om in het Noord versus Zuid elftal te worden gekozen. Een welverdiende be looning voor zijn kranig bowlen gedurende een reeks van jaren. In Mei 1932, werd besloten een dames- cricketelftal op te richten. Het werd een succes en als onderafdeeling van A.C.C. werd het Dames-bestuur als volgt samen gesteld: Mevr. A. Sabelson, presidente: Mevr. A. Kappelhoff, bestuurslid en Mej. Gr. Hoeksma, secretaresse. Deze dames werden niet door het A.C.C.-bestuur be noemd, doch onderling door de dames ge kozen. Tot captain werd mej. J. Rührs aan gewezen. Straks memoreer ik in het kort de gespeelde wedstrijden; bewaar dus even mijne meening over cricket gespeeld door dames. De heer Suyver was zoo welwil lend de dames te coachen; terwijl de A.C.B. den trainer voor de maand Augustus voor een futje geld beschikbaar stelde. Het plotseling overlijden van Willy San ders memoreerde ik reeds in de A.F.C.- Schakel. Het was voor ons allen een zwaar verlies. Namen van werkende leden, die zeer veel tot de glorie der vereeniging hebben bijge dragen, zullen in komende jaren niet meer in de A.C.C.-scoringsbooks voorkomen. Zij, die bedankten als lid, maakten zich verdien stelijk voor de vereeniging, ieder op zijne wijze en de dank gaat van ons uit voor al les, wat zij voor de A.C.C. deden. Velen van die leden hebben in ieder geval in de lasten der vereeniging gedeeld. Iets, wat zeer zeker waard is gememoreerd te wor den. Mogen in later jaren hopelijk suces- sen voor de A.C.C. behaald worden, dan dient men nooit uit het oog te verliezen, welk werk die A.C.C.-pioniers verricht hebben. Het 1ste elftal dan verloor met innings van de 2de Haagsche, eveneens van V.O.C. in Rotterdam, welke match op het Sparta- veld gespeeld werd; van V.R.A. werd ge wonnen; van Rood en Wit en P.W. verlo ren, evenals van Haarlem en V.V.V.; terwijl de 1ste Haagsche en H.D.V.S. tegen ons ten onder gingen. Iedere club speelde 9 wedstrijden en ein digde A.C.C. als no. 8 van de 10 clubs met 4 punten; V.V.V. met 3 punten en H.D.V.S. .onder zich latend. Haarlem ont- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 20

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 20