N.V. W. H. EILERS nu reeds weder ver achter ons liggen; zij vervagen. Ondanks de meeningsverschillen met zijn bestuursleden wist hij steeds een goede harmonie te handhaven. Het bedanken der overige bestuursleden ligt nog zóó kort achter ons, dat het on- noodig is om hierop terug te komen. Allen zonder uitzondering deden zooveel mogelijk hun plicht. Velen van ons maakten fouten, maar deze zijn niet voor niets ge maakt. Straks kan hieruit leering worden ge trokken voor de toekomst. Mahler, Buijs, Nic. Scheepens, en Oliver stonden de belangen der A.C.C. jarenlang voor en hoe men ook over het vorige be stuur moge denken, ieder voor zich, dacht A.C.C. op zijn beurt, door zijn persoonlijk werken, het best te dienen. Het oude bestuur had nu eenmaal het standpunt ingenomen, en dit met algemeene stemmen, de afdeeling finantiën te saneeren. Het besluit viel in een seizoen, dat al zwaar was door onderlinge wrijvingen, zwaar door groote zorgen om trent het 1ste klasseschap. Toch meende het bestuur te moeten doorzetten door een hoofdelijken omslag te heffen, opdat daar door het budget weder in evenwicht ge bracht kon worden. Het oude bestuur is hierin zeer wel geslaagd, wel ten koste van het verlies van een aantal leden, maar direct hierop volgt, dat ware geen maat regelen genomen, A.C.C. thans verder weg zou zijn dan heden het geval is. Dat sommige leden meenden, ondanks al onze goedbedoelde pogingen, deze te moeten dwarsboomen, strekt hun niet tot eere. In mijn kwaliteit van secretaris had ik nu een maal de genomen bestuursbesluiten uit te voeren; persoonlijk kon ik geen onderscheid maken en met 2 maten meten. Met de bonden was het samenwerken zooals gewoonlijk van aangenamen aard, al was het verkrijgen van uitstel voor sommige wedstrijden zeer moeilijk. Ik werkte met al de secretariaten van de Bonden op puike wijze en zoowel ten Camp, de Haan, Cramer en Bouwes waren voor mij, dus ook voor A.C.C., goede vrienden. Met de A.B.L.O. vlotte het zooals ge woonlijk eerst later in het seizoen naar be- hooren, doch bemerkingen te maken over kleine dingen, het terrein betreffende, zou inderdaad klein zijn. Temeer omdat wij ons niet direct vlotte betalers toonden. De A.B.L.O. heeft aan de meeste onzer wen- schen gehoor gegeven. Nogmaals het groote geschilpunt ,,A.F.C.- A.C.C." aan te halen lijkt mij overbodig. Overbodig, omdat ik tornen aan een ge nomen besluit, verkeerd acht. Ik ben dit in tegenstelling met anderen een uitge sproken voorstander de band met A.F.C. strakker aan te trekken, in tegenstelling met diegenen, die de band liever laten vieren. Wederom ondervonden wij in 1932 alle medewerking van de A.F.C. De oefenkooi kreeg een mooie plaats, iedereen was wel kom. Met het dagelijksche A.F.C.-bestuur werkten wij pleizierig en soepel. Of ik hier nu al of niet de algemeene opinie vertegen woordig, doet niets ter zake, evenmin of ik het bij het rechte eind heb of straks een nog nadere toetreding of verwijdering tot de A.F.C. al of niet juist gezien is, hoe het zij, mijn dank, zij het dan misschien een per soonlijke, gaat uit naar het dag. A.F.C.- bestuur voor de prettige samenwerking en ondervonden kameraadschap. De talrijke Buitengewone Vergaderingen, welke wij aan het einde van het seizoen, hielden, hadden tot resultaat, dat een voor- ELECTRO- MOTOREN amsterdam.c, Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A.F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie 11 19 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! EN SCHAKELTOE - LEN

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 19