FLATS vanaf Fl. 800. - Stille Kracht. WAT HET ZESDE DEED. A.F.C. N.C.V.G. 3-I. Met dezen wed strijd namen we revanche voor de neder laag welke wij in de uitwedstrijd tegen deze club leden. Voor de rust was A.F.C. steeds in de meerderheid, vooral het samenspel was veel beter dan dat van onze tegenstan ders. Het duurde niet lang of Harms, na den bal eerst mooi vrij te hebben gemaakt, scoorde met een onhoudbaar schot. Hoe wel onze aanvallen steeds voorduur den, duurde het geruimen tijd voordat Hatzman een tweede doelpunt kon scoren. Vlak voor de rust kreeg N.C.V.G. een penalty toegewezen, welke zij in een doel punt omzetten. Na de rust was N.C.V.G. vaak in de meerderheid, zonder echter een oogenblik gevaarlijk te zijn. Niettemin slaagde Bromet er in nog een doelpunt aan onze score toe te voegen, zoodat een 31 overwinning voor A.F.C. het einde bracht. De volgende wedstrijd bracht ons een onverdiende 32 nederlaag. Het prachtige weer had de A.F.C.'ers al vroeg naar het Schellingwoude-terrein gelokt. Het terrein was echter nog gesloten, zoodat we eerst nog tijd hadden voor een spelletje Bridge. De komst van den terreinknecht redde on- dergeteekende van een 4 down kwetsbaar gedoubleerd. Bij A.F.C. ontbraken de rechtsback en de keeper. Dit was voor ons een groote handicap, aangezien een twee met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken TF T4TTTID voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEONARDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT tal spelers thans deze plaatsen, welke hun ongewoon waren, innamen. De eerste aanvallen waren voor Schel- lingwoude, maar Gipon gaf geen kans en stuurde eiken bal onherroepelijk retour. Na eenigen tijd kwam A.F.C. er wat be ter in en de aanvallen waren heel wat ge vaarlijker dan die van Schellingwoude. Goed verdedigen en het uitzetten van den buitenspelval verhinderde doelpunten. Na eenigen tijd gelukte het Bro met echter de score te openen, even later gevolgd door een doelpunt van Harms. Nog voor de rust gelukte het onze tegen standers een tegenpunt te scoren, door mis sen van een van de backs. Na de rust ging de strijd gelijk op. Een mislukte voorzet van een Schellingwoudespeler bracht een geluk kig doelpunt op, zoodat de stand gelijk was. A.F.C. zette er toen alles op om de over winning te forceeren, doch een minuut voor het einde slaagde Schellingwoude er in we derom te scoren, zoodat een nederlaag ons ten deel viel. OndanKS de nederlaag was de wedstrijd van A.F.C.-zijde goed gespeeld, maar vrouwe Fortuna voelde meer voor een flirt met Schellingwoude dan met A.F.C. Een kwestie van smaak. ROCJEA. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onver hoogde Prijzen. Schitterende Coupe A.F.C.-ers SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 22884 Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop! - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 13