Glorieuze rentrée van de Reds Band. Ieders medewerking verzocht. p De vrijwilligers hebben zich gemeld en ik zou haast zeggen „buiten alle verwach tingen" zijn wij een heel stuk in de goede richting. Het ziet er nu werkelijk naar uit, dat de schijndoode „Reds Band" gaat her leven, en nu we al zóóver zijn, zullen wij ook met man en macht doorzetten. Het spreekt vanzelf, dat wij nu ook gaan rekenen op de medewerking van onze mu ziek- en dansliefhebbers en -liefhebsters. Want hoe groot het enthousiasme onder de bandleden is, het financieele gedeelte be hoeft dringend saneering. Wij hebben ons echter van de volledige medewerking van het bestuur kunnen verzekeren en meenen dus ook op de medewerking van alle an dere A.F.C.'ers te kunnen vertrouwen. De samenstelling van de Band wordt voorloopig als volgt: Alt-sax: Tj. Reyinga; Tenor-sax: D. Lan- gevoort. Trumpet: F. Plantinga. Piano: G. Doting. Drums: O. van Erp; terwijl de on derhandelingen nog gaande zijn met eenige saxofoon-, trompet-, trombone- en harmo nica-spelers. De bedoeling is nu door middel van een inteekenlijst de hoognoodige financiën bij elkaar te schrappen, teneinde met een behoorlijke jazz-bezetting te kunnen star ten. Wat de bijdragen betreft, hebben wij het Crisis-Comité als leiddraad genomen, dus „alles is welkom U behoeft zich niet te schamen bij het storten van 25 cent, zoo min als bij een tientje. Beleg Uw overtollige geld dus in „Reds Band -aandeelen, en wij zullen zien „to make the best of it". Wij hopen dus binnen zeer afzienbaren tijd met de repetities een aanvang te kun nen maken. De hoofdzaak is, dat wij twee goede saxofoons op den kop tikken, zoodat wij, wat dat betreft, in de gelegenheid ge steld zijn ook „goede" dansmuziek te pro- duceeren. Wat zal dat een knalfuif worden met het 40-jarig bestaan. Den aanvoerders van de verschillende elftallen zal deze week een inteekenlijst worden toegezonden, en wij verzoeken deze door de elftallen te laten circuleeren. Nog eens: elke bijdrage is welkom!! De niet-spelers nemen wij zelf voor onze reke ning, maar wij vertrouwen op de volledige medewerking van de captains, anders is het voor ons vrijwel ondoenlijk. Vooruit Heerenü \»ij vertrouwen, door middel van de in- teekenlijsten genoeg te incasseeren, om te kunnen starten. De vroegere „donaties" hebben wij opzettelijk laten vervallen, om dat het nóch voor ons nóch voor de dona teurs (trices) aangenaam is er over te be ginnen. Ieder is dus volkomen vrij op de lijsten al dan niet in te teekenen, maar als goed A.F.C.'er zult U er toch zeker veel voor voelen een eigen Band te hebben. Mocht U onverhoopt geen der lijsten on der Uw reukorgaan krijgen, dan kunt U deze altijd aan een der Band-leden ter hand stellen op elk moment van den dag of nacht, dat U hem tegenkomt. Nogmaals, wij rekenen op Uwe medewer king, en Alles is welkom! O. VAN ERP, Valeriusstraat 137, Telefoon 26621. Mochten er nog musici zijn, die nu pas voor den draad durven te komen, dan ver zoek ik hun, zich ten spoedigste te melden. Wij kunnen heusch nog wel iemand gebrui ken. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 12 -

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 12