HALLO, HALLO! HIER A.F.C. VIER Men zou kunnen veronderstellen, dat het ons niet erg best gaat, omdat in de laatste maanden geen berichtje over het vierde elf tal verschenen is. Maar, geachte lezer, dan hebt U het glad mis! En voor leden, die van onze verrichtingen nagenoeg niet op de hoogte zijn (het is tenslotte maar het vier de), wilde ik even uit de hoek komen met de verrassende mededeeling, dat wij spelers van A.F.C. IV zelfs hoogere prestaties hebben, en het Vierde ook dit jaar als kam pioen willen zien eindigen. De stand is op het oogenblik zoo gunstig voor ons, dat het een ramp zou zijn, indien ook het vierde zou vergaan met de haven in zicht. Indien de laatste 4 wedstrijden door ons gewon nen worden, kunnen wij wederom de kam- pioensvlag hijschen. Een taak dus, die al is deze vermoedelijk nog zwaar, met de medewerking, zoowel der mannen achter de coulissen als vooral der spelers zelf, absoluut volbracht moet worden! Die „knaapjes", die voor het vierde elf tal gekozen worden, wilde ik daarom nog eens hun plicht tegenover A.F.C. op het hart drukken. Concentreer je voor de laat ste wedstrijden en geef tijdens de match je beste krachten. Laat ons vooral in dezelfde kameraadschappelijken geest en in goede verstancinouding spelen, opdat we als over winnaars het strijdperk kunnen verlaten. Een kampioenschap is tenslotte niet alleen een eer voor je zelf, maar, denk daarbij vooral aan je oude club, wiens voorzitter ik maar al te graag opnieuw een diploma van de A.V.B. toewensch. Belangstellenden wil ik gaarne ons pro gramma mededeelen, in de hoop, dat zij tij dens de wedstrijden komen aanmoedigen, en daardoor blijk van hun belangstelling geven. VOETBALLERTJE. VOETBAL-SATIRE. Als dames gaan voetballen, wat n gijn zal dat zijn, Dan is 't veld heusch te groot en de bal veel te klein. De grond is erg hard, en het doel nogal hoog, De scheidsrechter niet leuk; wat is die man droog! ..Het broekje staat je bèèldig! Maar je bent wat te dik Als antwoord krijgt de spreekster een verpletterende blik. „Kijk uit waar je loopt!! Je stompt me!! Free kick!!" De scheidsrechter krijgt de fluitzenuwhik. Een aanval op 't doel, de backs zijn aan 't overleggen, Of Leny nu Boy of Jackie af moet zeggen. Plots een écht schot!! Een gegil van belang, De keepster „neemt een houding, maar de bal zit allang. Protest en gejuich, vermengd in één donderend koor. Voor de stoomfluit van den arbiter heeft niemand een oor. ,,'t was off-side nee corner mesjokke, hij zat!! Bijna hadden de clubs zich bij de haren gevat. Als de storm van „opmerkingen" een beetje is geluwd. Wordt de scheidsrechter weer aan het fluiten geduwd. „Ga door man, hij zat!!" Z'n mond gaat open... en dicht Zwijgend kijkt hij't laatste woord in 't gezicht!! AANGETROUWDE. 11 A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 11