ummi CAFÉ „ROYAL" KONINGINNEWEG 212 RESULTAAT! In ons overzicht in de December-Schakel omtrent de bereikte resultaten, schreven wij dat de resultaten voor ons eerste elftal moesten komen, wanneer met alle energie werd volgehouden en de spelers hun hoofd niet verloren. En nu juichen wij het eerste toe: .Bravo, kerels, van harte! Jullie hebben schitterend doorgezet en het resultaat is gekomen. Het heeft wat lang geduurd, maar de resultaten zijn er nu. Goed zoo, jongens van A.F.C. I! De aanhouder, de doorzetter, wint. Dat is al weer eens bewezen. Het begon tegen B.F.C. uit. Een gelijk spel, doch een moreele overwinning, en hoewel je hiervan geen extra punt krijgt, schrijft zulk een overwinning toch dubbel! Ons eerste elftal gaf een prima partij voet bal te zien, doch Vrouwe Fortuna was al weer eens op reis. Na de ijsvacantie kwam de groote strijd tegen Baarn uit. De 20 achterstand riep ons elftal wakker. Na de rust hebben onze jongens gewerkt als paarden: hebben zij ge voeld dezen wedstrijd voor de A.F.C. niet te mogen verliezen. Charies Lunges scoorde weer enorm hard en Wim Burger bleef niet achter. De half-linie, en speciaal captain Nic. speelde een fleurige partij, en onze achterhoede wist van geen wijken meer. Even willen wij nog de prima geest, welke in A.F.C. I heerscht, releveeren. Na deze verheugende overwining waren practisch alle spelers van ons eerste, plus hun dierbare wederhelften, niet meer van elkaar te slaan. Wij willen slechts verraden, dat het afscheid plaats vond onder twaalf daverende slagen van onze goede oude Munttoren. Dat noem je nog eens een werkelijk vriendenelftal! Daarna werd de Spartaan het slachtoffer, en ook over het in dezen wedstrijd vertoon de spel, kunnen wij slechts zeer tevreden zijn. Onze midvoor had er dien middag wel heeel erg veel zin in. Daar de Schakel-redacteur, op straffe van royement, ons bevolen heeft de copie voor 17 Februari in te zenden, kunnen wij van verdere successen van ons eerste nog geen gewag maken. Want meerdere successen zal ons eerste zeker boeken. Aan de onderste plaats wordt niet meer gedacht. Wij denken nu slechts alleen om op een behoorlijke plaats op de ranglijst te eindigen (hadden wij dit van den zomer niet afgesproken?). Zware wedstrijden tegen H.F.C. en D.W.S. wachten ons eerste. Moeilijke wed strijden, maar wij zijn er van overtuigd, dat onze jongens zullen vechten tot de laatste minuut en zullen trachten even goed te spe len als dit in de laatste wedstrijden het ge val was, zoo niet beter. Spelers van het eerste: de laatste wed strijden van het programma moeten ons nog verschillende punten opleveren. Strijdt door met jullie mooi enthousiasme en blijft trainen. Door jullie zeer regelmatige deelname aan de training hebben jullie resultaten be haald. Blijft Donaghy zoo volgen als jullie tot nu toe deden, dan mogen jullie aan het einde van het seizoen met trots zeggen: ,,Zoo, hoe hebben wij het dit jaar nu eens gedaan!" En nu het Tweede. De eindspurt is in gezet. H.F.C. 2 en Hilversum 2 zijn versla gen. Jullie staan echter nog op de onderste plaats, maar hopelijk niet meer lang. Houdt vol jongens, onderste plaatsen zijn niets voor A.F.C. Wij hebben vertrouwen in Jaap met zijn mannen en hopen in een volgend overzicht ook betreffende het Tweede ,,een grootsch resultaat" te kunnen vermelden. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 7