y&ejfmêvtg Stille Kracht. uit, toen we na een zekere meerderheid in het veld, plotseling met 2—0 achterstonden. Dat waren weer van die eigenaardige goals: verre harde trappen over onze backs heen, en die snel toeloopende binnenspelers kre gen hun kans! Het 2de deed verdienstelijk werk door Hilversum 2 met 7—6 (wat een uitslag) er onder te houden. Jongens, de kans om van die akelige onderste plaats af te komen is er nog. Maakt er gebruik van. Ook het derde wist weer een stapje op den goeden weg voort te gaan, al was de 1—0 ook een benauwd nummertje. Maar de punten zijn binnen! De wedstrijd tegen O W.S. zal wel de beslissing brengen. Moe dig volhouden! Denk erom Ruys, dat je niet in het gezicht der haven strandt! Onze redacteur, gelukkig weer grooten- deels van het hem overkomen ongeluk her steld, moet voor den 17den zijn copy heb ben. Alhoewel ik vermoed, dat hij zijn mede werkers wel weer voor een paar dagen be- schwindeld zal hebben, wil ik hem niet in moeilijkheden brengen. Het gevolg is na tuurlijk, dat ik waarschijnlijk geen gelegen heid meer krijg om het resultaat van onzen wedstrijd tegen H.F.C. te vermelden. Zou ons eerste in staat zijn om het trotsche ongeslagen record van onze Haar- lemsche vrienden te breken? Ook het 2de en 3de moeten in het touw en krijgen gelegenheid hun positie te ver sterken. Laten we hopen, dat de griep niet weer als verleden week opschuivingen noodzakelijk maakt. De griep heeft helaas onder ons een slachtoffer geëischt. Willy Sanders is na een korte hevige griepaanval met longont steking weggenomen. Slechts enkele dagen waren voldoende om dit groote sterke lichaam te sloopen. Ofschoon de activiteit van Sanders meer op het gebied der A.C.C. lag, interesseerde hem de voetballerij toch wel zóó, dat hij verleden jaar in den loop van het seizoen in onze Elftal-Commissie zitting nam. Kort geleden werd hij nog tot voorzitter van het voorloopige Bestuur der A.C.C. benoemd. Dit onverwachte heen gaan wekte algemeen ontroering. Zijn familie kan van onze hartelijke deelneming in dit ontzettende, tragische verlies over tuigd zijn. 14 Februari 1933. I. H. GALAVAZL Vraagt Kreymborg s Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in bet leven van groot belang ia. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook éw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 6