FLATS vanaf Fl. 800. - Wim heeft meerdere malen bewezen, een behoorlijke goal te kunnen maken ook uit heel wat moeilijker positie, en hij heeft vol doende balbehandeling, om desnoods zelfs den keeper te kunnen verschalken. De vrees, om het verkeerd te doen, handicapte hem nu in zoo groote mate, dat een totaal falend schot het eenige resultaat was. Ik zou meerdere zulke opvallende staaltjes uit dien wedstrijd kunnen aanhalen. Het zou echter den indruk maken dat ik hiermede Wim of anderen iets verwijten wilde. In wer kelijkheid is dat niet zoo. Een dergelijk ge voelen is tenslotte begrijpelijk, vooral ook bij die spelers, die ernstig en serieus getraind hebben, en ook den vasten wil hebben, zoo goed mogelijk te spelen. Zet die vrees van jullie af. D u r f te spe len. Meen niet, dat iemand, wie dan ook, die het goed meent met onze club, u met verwij ten lastig zal vallen, als ge eens inderdaad iets verkeerd doet. Wij, clubgenooten, heb ben slechts waardeering voor allen, die zich toch ook voor onze club inspannen en we hebben dat zeker voor onze spelers, die met den wil om te winnen het veld betreden en daarnaar spelen. Durft te spelen en doet goed wat ge goed kunt doen, speelt beheerscht en ge zult alle A.F.C ,-ers als trouwe clubmakkers achter u vinden. OBSERVER. met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken -TE HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEONARDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT UIT DE OUDE DOOS. Herinneringen van Schaf. Bij de réunie, na afloop van ons A.R.O.L.- tournooi, toen jong en oud rond de tafels bij van Tuijll zat, geen vrouw aan het spinne wiel zat, althans niet bridge-te, althans niet zich thuis verveelde, riep Schaf me even aan z'n tafel. Daar zaten de ouderen, die zich de voetbalsport herinnerden uit den tijd, dat sport nog sport was, uit den tijd, dat je als tegenstander tevens als gast beschouwd werd. En Schaf tooverde eenige papieren uit zijn binnenzak, liet ze ons zien en zei: „Hier heb je wat voor je „Schakel". Wees er zui nig mee (alsof er óóit bij mij iets zoek ge raakt is!) en geef ze me nog eens terug..." Ja, ik kan begrijpen, dat Schaf héél zuinig op die archiefstukken is. Daar is een telegram bij: Scheepens, Helmersstraat 114, Amsterdam. Quick komt 1.14 Centraal. Helsdingen, Amersfoort. Weet ge wat dat zeggen wil? Dat Quick dus als logisch verwachtte, dat een A.F.C. deputatie aan den trein zou staan. En denk u even die gemoedelijkheid in. Hartelijke be groeting aan de trein paardetram kleintje koffie bij „Mast" wedstrijd uit slag never mind bittertje weer paarde- tram handengeschud en schoudergeklop prachtdag. Het telegram is gedateerd 6 Oct. 1900 Er is een briefkaart bij, waarvan het adres door Schaf zélf geschreven is. (De gooche merd!). Amice, Laat deze kaart 't bewijs zijn voor mijn toetreden in de A.F.C. (voetb. vereen.). Ik hoop echter, dat entrée en contributie mij meevallen. Toen zanikte men dus niet, men dééd. Je werd lid en later hoorde je wel eens, wat het kosttte. A F.C.-ers SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 22884 A,F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 8 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 8