A.GC. slaat HLC-C- L G. J. EILERS Co. Herinneringen aan een grooten dag. Aerdenhout. Zondagmorgen. „En gaan jullie winnen vandaag? Ik weet het niet. Een sterke tegenpartij. In ieder geval succes. Zoo werd ik uitgeleide gedaan. Haarlem Station. Trein uit Amsterdam komt binnen. Ik pik het eerste elftal op. Morgen Nic, Piet, Wim, morgen allemaal. Ze zien er allen „krek" uit. Niemand downhearted. Allen vol hoop. Terminus, Den Haag. Eerst koffie, de stemming komt, dan naar het terrein regenen nog eens regen. Daar verschijnt captain Schill. Morning captain, mijne heeren. „Wij zullen maar wachten met tossen, vindt je niet Oliver? Goed, eerst lunchen, als het weer opknapt, om half een beginnen." Jos. van Milligen is nog niet aanwezig. Selles belt hem op. Mijnheer van Milligen zat rustig te ontbijten. De klok op zomertijd zetten is schijnbaar niet ieders werk. Om half een wordt getosst, Schill wint. „We will take a knock, Oliver". Het eerste is blij te kunnen fielden, de pret begint. A. van Manen (H. van Manen is afwezig, wij missen Tienstra) en ten Bosch openen De tien gaat op, zonder wicket verlies, ge woonte bij de Haagsche. Maar we beginnen ook pas. Op 15 wordt ten Bosch door P. Sanders gecleand, Max Janssen is „first DRAAISTROOMMOTOREN E. M. F. „DORDT" DE GOEDE HUF wicket down speelt goed, maar het bowlen is zuiver en van vrij spelen is geen sprake. Turmac Bor vervangt Sanders, die even rus ten wil. Dan treft ons het ongeluk dat Bor- nemann zich verrekt, hij bowlt de over uit, van Manen profiteert, zeer sportief, hier niet van. Twee overs later wordt van Manen prachtig door Piet Sanders gebowld, Auk Schill krijgt een serie medium paced ballen, dan een extra snelle, zijn stumps tuimelen. Drie voor 35. Wij ruiken al bloed. Maar Max Janssen staat goed te spelen en van dit heerschap zijn we nog niet af. Langzaam gaat de score naar boven. Het is een vech ten om runs, daar wij niets cadeau geven. Dan wordt Janssen met een prachtbal door Sanders gebowld. Het gaat er leelijk uitzien voor de Haagsche. Jantje Prent keept goed, krijgt verscheidene kogels aan leg te stop pen, het veld staat goed uit, maar de fielders kruipen nog iets te ver van hun plaats, heb ben het niet begrepen op fielden vlak bij het wicket. Dan krijgt Piet Sanders een bevlie ging en ruimt de wickets van Feith, Elte en R. Schill op. 6 voor 62. Het ziet er nu goed voor ons uit. Vast houden. Maar de stumperds bibberen van de kou. Koeleman en Fokker, de free-hitters zullen nu het zaakje wat opvroolijken en waarlijk lukt het Fokker een 3-tal vieren te slaan. Maar dan worden de wickets van Bok, Koeleman en Henny genomen en het Kalverstraat 43 - Telcf. 35543 A.F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Tralningcontuums voor Athletiek Truien ln diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsrednctie 11 Do motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertnganwoordigeru Postbox 811, Amsterdam - C., Tel. 31206 - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 15