Thomasvaer Dat zijn de beroerde dingen, die zijn gebeurd. Verder wordt in A.F.C. nog gezeurd. De een wil er dit, de and re dat, Doch de meesten weten zelt niet wat. Pieternel: Ja, zooveel hoofden, zooveel zinnen; Laat hun maar niets voorbarigs beginnen. Besluiten, goed voor club en spel, Is de wensch van Pieternel. Thomasvaer: Alvorens nu tot de finale over te gaan. Wensch ik nog te releveeren een naam. Zeg, Nel, heb je wel eens van Henk Warners gehoord? Voor een overwinning doet hij een moord. Hij is de kapitein van de adspiranten B, Het laagste elftal der A.F.C. Pieternel: Natuurlijk, deze kleine verdediger van rood en zwart, Is een echte jongen naar m'n hart. Veel captains kunnen hem als voorbeeld nemen. Ik wensch hem een snelle groei van body, beenen, Opdat z'n weg spoedig daarheen voert, Waar hij als voetballer vast op loert. Als captain van 't eerste, met z'n team naar de eerste klas; Ik zou haast wenschen, dat t nu zoo ver reeds was. Thomasvaer: En nu, leden, donateurs en figuranten, Juniores, tot en met adspiranten. Hoort, hoort, m'n beste menschen. Wat wij u heden toe gaan wenschen. Samen: Bestuur, commissie, alle leden, Houdt steeds voor oog het schoon verleden. Blijft nijver werken, onvervaard, De mooie traditie is dat waard. Wij vragen bijstand van Vrouw Fortuun, Weest gij voor tegenslag immuun. Gedraagt u als sportsman op het veld, Want gedenk dan steeds, dat het hier geldt De eer van een doorluchtig voetbalgeslacht, Dat bijna 40 jaar aan niets anders heeft gedacht. Succes!! bij al Uw vurig streven, En mocht de club dan toch nog sneven, Welaan, dari is Uw hart toch licht, Als sportsman deedt gij dan Uw plicht! Dit alles is voor 't komende jaar. De heilwensch van Nel en Thomasvaer. 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 7